Ремонт моніторів Acer у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 380 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів Acer у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів Acer у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів Acer у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів Acer у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів Acer у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів Acer у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів Acer у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ремонт моніторів Acer у Львові

В трійку найбільш популярних брендів моніторів у всьому світі незмінно перебувають надійні і функціональні монітори Acer, що й не дивно, адже цю техніку відрізняє висока якість. Втім, від поломок не застраховані навіть такі авторитетні бренди. 

«Технарі» у Львові – це сервісний центр найбільшої національної мережі, що займається ремонтом техніки будь-якої складності. Наші професіонали з великою відповідальністю ставляться до кожної поломки, швидко усувають її і гарантують тривалу і бездоганну роботу. Наша репутація, відгуки вдячних клієнтів говорять самі за себе. Сервісний центр «Технарі» - кращий на ринку даних послуг!

Переконайтеся в цьому на своєму особистому досвіді, приносьте несправний РК монітор Acer до нас, і ми повернемо йому робочий стан як можна швидше. Ремонт в мережі «Технарі» не займає більше п'яти днів, а в більшості випадків триває всього 1-2 дня.

Кращий сервісний центр по ремонту моніторів Acer

Гарантія на наші послуги та комплектуючі, використані при відновленні працездатності техніки, становить 6 місяців та 1 рік відповідно. Це вище, ніж у наших конкурентів, оскільки ми дійсно впевнені у високій якості нашої роботи. Ми вже відкрили більше 10 сервісних центрів на території України, і продовжуємо розширювати своє покриття, щоб професійний ремонт моніторів Acer був доступний як можна більшій кількості клієнтів. Крім того, в наших сервісних центрах встановлені банківські термінали. Також доступні будь-які зручні клієнту способи оплати та розстрочка! Ви будете використовувати справний пристрій відразу, а платити за ремонт частинами протягом 3х місяців. 

У нашій мережі працюють тільки досвідчені інженери високої кваліфікації. Сервісні центри «Технарі» по ремонту моніторів Acer оснащені сучасним діагностичним і надійним ремонтним обладнанням, що дозволяє виявляти і усувати будь-які несправності. У цьому зв'язку ми не надаємо послуги по ремонту моніторів на території замовника. Ми співпрацюємо з виробниками і постачальниками оригінальних комплектуючих, завжди намагаємося полагодити несправну деталь і тільки у випадку, коли це неможливо чи недоцільно, замінити її. 

Таким чином, ми допомагаємо нашим клієнтам економити і завжди йдемо їм назустріч. Комплексний ремонт моніторів доступний за фіксованою ціною, яка встановлюється в залежності від його діагоналі. Це означає, що якщо вийшла з ладу одна лампа підсвічування, ми замінимо всі лампи за єдиною ціною. Ми також надаємо безкоштовну консультацію щодо профілактики та правильної експлуатації моніторів Acer після ремонту в нашій мережі. Звертайтеся в сервісний центр «Технарі» у Львові за безкоштовною діагностикою і ремонтом, і ви обов'язково поповните ряди наших вдячних клієнтів.

Вас також може зацікавити