Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт моніторів Benq в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів Benq в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів Benq в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів Benq в Києві
4
1  2  3  4  5

Ім'я компанії Benq, яка з'явилася в 2001 році, відображає стратегію підприємства – воно утворюється від англійських слів Bringing Enjoyment and Quality (Приносячи Задоволення і Якість). Після того, як на початку тисячоліття BenQ, для зручності клієнтів і партнерів, відокремилася від Acer, підприємство зорієнтувалося на виробництві споживчих товарів і стало виробляти дисплейні технології (монітори Benq, проектори); електронно-оптичні пристрої (сканери, принтери, камери); комунікаційне обладнання (мобільні телефони, мережеве обладнання). Власники техніки Benq можуть бути спокійні – левова частка продукції тайванської компанії може працювати безвідмовно і безперебійно. Втім, трапляються і виключення, що закінчуються ремонтом моніторів Benq.

У яких випадках необхідний ремонт моніторів BenQ;

Більшість поломок даних пристроїв є наслідком недбалого поводження з технікою. До поломки моніторів BenQ призводить залиття рідиною, механічні пошкодження та недотримання експлуатаційних пристроїв. Однак монітори BenQ можуть зажадати ремонту ще з однієї причини – через свою невисоку вартість.

Прагнучи охопити найбільш широкий спектр клієнтів, виробник пропонує їм моделі самої різної вартості, і якщо в якості дорогих моніторів Benq сумніватися не доводиться, то з більш дешевими примірниками можуть виникнути питання. Неякісний припій (матеріал, який застосовується при паянні) може з часом зруйнуватися, порушивши струмопровідні доріжки. Результатом цього може бути вихід з ладу ключа блоку живлення процесора, плати мейн. Щоб нівелювати проблему, найглобальніша в Києві мережа сервісних центрів «Технарі» здійснить повну пропайку плати, попередивши, тим самим, подальше руйнування струмопровідних доріжок.

Кращий в Києві ремонт моніторів BenQ – в «Технарях»

- ми робимо ремонт моніторів BenQ на професійному обладнанні, з участю якісних комплектуючих та запчастин.

гарантія на наші послуги по ремонту моніторів BenQ – 6 місяців.

термін ремонту моніторів BenQ в 95% випадків коливається від 40 хвилин до 5 днів.

- у Києві для вас відкриті більш десятка сервісних центрів по ремонту моніторів BenQ.

- ми почнемо ремонт моніторів BenQ з безкоштовної діагностики, а закінчимо детальною консультацією, яка допоможе вам продовжити термін діяльності своєї техніки.

Приносьте свій монітор BenQ в наш центр по ремонту моніторів, і отримайте комплексний ремонт техніки!

Вас також може зацікавити