Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт гіробордів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту гіробордів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн
Пропонуємо безпроцентну розстрочку на ремонт.

Термін ремонту - від 2 днів
Час ремонту гіробордів складає від 2 до 5 днів 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт гіробордів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5


Ремонт гіроборда

Що таке гіроборд?

Гіроборди зовсім недавно з'явилися в нашому житті і вже завоювали багато шанувальників. Дуже багато людей хочуть купити гіроборд або взяти гіроборд на прокат. По своїй суті гіроборд це розумний засіб особистого пересування з великою автономністю на електричній тязі. Використовувати гіроборд під силу майже кожному, але перед використанням рекомендується підучиться у досвідчених власників, а також застосовувати засоби захисту: наколінники, налокітники та шолом.

З чого складається гіроборд?

Умовно комплектуючі гіроборда можна розділити на кілька категорій.

Механічна частина

Механіка гіроборда складається з коліс і двигуна. Отримуючи живлення ротор двигуна починає працювати та передавати цю силу на колеса, які обертаючись змушують рухатися гіроборд і стоячу на ньому людину в заданому напрямку.

Електронна частина

Основними компонентами електронної частини є: акумуляторна батарея, гіроскопи, процесор, а також плати керування та живлення. Саме завдяки батареї електродвигун може працювати, а завдяки отриманим даним від гіроскопів процесор дає команду на подачу живлення від батарей до двигуна, а також включення або відключення голосових команд і освітлення.

Корпусна частина

Складається з монолітного шасі, каркаса, найчастіше з силуміну, на який встановлюються перераховані вище комплектуючі. Крім шасі, гіроборд має пластмасовий корпус, що елегантно приховує нутрощі і надає гіроборду естетичний вигляд.

Поломки гіроборда

Як будь-яка електроніка і механіка гіроборд теж ламається. Ціна ремонту гіроборда може бути різною, все залежить від несправності. У мережі сервісних центрів «Технарі» діагностика несправності безкоштовна.

Розглянемо найбільш часті проблеми, що виникають при використанні гіробордів:

  • гіроборд не включається
  • швидко розряджається, гіроборд втрачає заряд батареї, не заряджається, перебито шнур живлення  
  • управління гіроборда працює неправильно
  • несправний блок живлення
  • слабка тяга, набір швидкості ривками
  • пошкодження корпусу, сторонні звуки при їзді
  • гіроборд не їде
  • не працює Bluetooth

Всі ці та інші несправності під силу виправити інженерній команді «Технарів». Найчастіше в ремонт потрапляють гіроборди які купили дешево або гіроборди б/в. Не рекомендуємо виконувати ремонт гіроборда своїми руками.

Ремонтуємо гіроборди майже всіх виробників

Незважаючи на недавню появу, багато брендів зайняті в проектуванні, виробництві та продажу гіробородів. Вартість гіробордів в Україні дуже різна: все залежить від якості матеріалів, потужності двигуна, ємності батареї, максимальної підйомної ваги та інших функцій. Нижче наводимо список гіробордів, які ми ремонтуємо:

PrologiX, MyWay, Evo-Spirit, Just Step&Go, Bravis, IO CHIC, VINBO, AIRON, Feber, Intertool, SmartWay, Like.Bike, UFT, EROVER, Manta, Bambi, IO Hawk, GTF, Sakuma, Whelle, Xingtech, Winner.

Гарантії якісного ремонту

Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам найкращий сервіс. Саме тому в нашій мережі діагностика поломок виконується безкоштовно. Після діагностики ми зв'язуємося з клієнтами, щоб узгодити терміни і вартість ремонту. За фактом виконаного ремонту надаємо гарантію – 6 місяців на послуги і деталі. У разі повторної поломки, не з вини користувача – відремонтуємо безкоштовно або повернемо гроші. Зверніть увагу – ви платите тільки за результат: якщо ремонт не привів до відновлення працездатності пристрою – його клієнт не оплачує.