Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт відеокарт в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт відеокарт будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт.

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту відеокарти складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокарт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт відеокарт в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт відеокарт в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт відеокарт в Києві
4
1  2  3  4  5

Під відеокартою комп'ютера мається на увазі модуль, відповідальний за формування зображення. Однією з перших відеокарт стала MDA, вироблена в 1981 році. Працюючи тільки в текстовому режимі, карта підтримувала такі атрибути тексту: звичайний, інверсний, яскравий, миготливий і підкреслений. Відеокарта CGA – продукт IBM – була взята за основу наступних стандартів цих комплектуючих. Сучасні відеокарти відрізняються особливою потужністю, яка дозволяє використовувати комп'ютер по максимуму. Ці функції особливо важливі для любителів пограти в комп'ютерні ігри. Однак в житті іноді трапляються неприємності. Якщо ламається відеокарта – все зупиняється. Геймери більше ніж хто-небудь інший чекають результатів ремонту відеокарти комп'ютера.

Головні причини, коли відеокарті потрібен ремонт

Ніхто не застрахований від того, щоб в один прекрасний день побачити на екрані відсутність зображення або ж демонстровані електронним помічником артефакти у вигляді точок і смуг. Іноді відбувається вимикання монітора або присутні інші несправності, що ускладнюють використання комп'ютера. Причиною 90% таких явищ виступає поломка відеокарти комп'ютера. Ремонт в Києві здійснює багато хто, але далеко не всі несуть відповідальність за свої вчинки. «Технарі», найширша київська мережа сервісних центрів по ремонту комп'ютерних відеокарт, протягом кількох років займається тим, що у компетентних інженерів виходить просто чудово. Ми робимо якісний ремонт відеокарти комп'ютера.

Кращий ремонт відеокарти комп'ютера – у «Технарях»

  • приносьте свою поломку в один з наших центрів з ремонту відеокарт. Всі вони знаходяться в ключових районах Києва! У нас понад 10 центрів з ремонту відеокарт.
  • розплачуйтеся за послуги з ремонту відеокарти комп'ютера в Києві як вам зручно! У сервісних центрах по ремонту відеокарти стоять банківські термінали.
  • отримуйте повністю справний виріб – на будь-який ремонт у «Технарях» поширюється 6-місячна гарантія.

Економте на доставці – приносьте відеокарту в наш центр, всі вони знаходяться в дуже зручних місцях, та отримайте першокласні послуги з ремонту відеокарти комп'ютера.

Вас також може зацікавити