Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт комплектуючих в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комплектуючих в Києві
4
1  2  3  4  5

Запобігти поломці комплектуючих комп'ютера можна своєчасно проведеною профілактикою (чисткою комп’ютера), яку рекомендується проводити раз на рік. Так як всі несправності комплектуючих комп'ютера, як правило, пов'язані з його перегрівом.

Ремонт жорстких дисків

Крім перегріву, проблеми з жорстким диском можуть виникнути внаслідок механічного пошкодження пластин, магнітних головок або двигуна (після падіння, а також внаслідок тривалого використання жорсткого диска).

Ремонт жорсткого диска є міфом. Якщо ваш жорсткий диск несправний, ми запропонуємо вам відновити дані на новий жорсткий диск. Відновлення даних з несправного жорсткого диска - це складна робота, яка під силу не кожному, вимагає спеціальних знань, досвіду та програмного забезпечення. Якщо хтось обіцяє вам полагодити померлий жорсткий диск, то зберігати дані на такому диску надалі небезпечно і загрожує повною їх втратою.

Ремонт материнської плати

Завдяки материнській платі всі компоненти пристрою взаємодіють між собою. У ремонт материнської плати входять такі роботи як заміна північного та південного мостів, перепайка контактних роз'ємів, відновлення струмопровідних доріжок, перепайка ланцюгів живлення, роз'ємів, слотів. Всі ці роботи вимагають високої кваліфікації інженера та наявності спеціального обладнання. Залежно від складності, ремонт материнської плати становитиме від 250 грн.

Ремонт відеокарт

У відмінності від відеокарти ноутбука, яка рідко підлягає ремонту, відеокарту комп'ютера можливо відремонтувати. Як правило, перегрів відеокарти може привести до здуття конденсаторів, внаслідок чого виникне дисфункція стабілізаторів живлення та пам'яті. В такому випадку ремонт включає в себе усунення старого конденсатора, очистку посадкового гнізда та встановлення нового.

Якщо ж у відеокарті вийшов з ладу відеочіп, ремонт такої відеокарти недоцільний, так як вартість нового відеочіпа дорівнює вартості відеокарти.

Ремонт блока живлення

Найчастіше в блоці живлення ноутбука виходить з ладу високовольтний фільтр, з часом приходять в несправність мікросхеми ШІМ-контролера, а також проявляються проблеми з випрямлячами. Провівши ретельну діагностику та визначивши причину несправності, фахівці сервісного центру «Технарі» відремонтують блок живлення в короткі терміни та за розумну ціну.

Ремонт системи охолодження

Система охолодження відіграє важливу роль, так, вихід її з ладу, може спричинити перегрів комп'ютера, а значить і більш серйозні поломки. Ремонт системи охолодження включає в себе відновлення несправних елементів або їх заміну.

Ми завжди спробуємо відремонтувати несправну деталь, і тільки в крайньому випадку замінимо її. Ціни на ремонт комплектуючих комп'ютера наведено на відповідній сторінці, а також їх можна уточнити у менеджерів по телефону (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909.

Якщо ви не знаєте, що саме не працює, замовте безкоштовну доставку в сервісний центр. Після проведення повної діагностики з вами зв'яжеться менеджер, повідомить причину несправності та узгодить вартість ремонту.

На всі проведені послуги ми надаємо гарантію 6 місяців.

Вас також може зацікавити