Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт відеокамер в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт відеокамер будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту відеокамер складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокамер, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5

Вартість ремонту відеокамер

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Заміна дисплея Заміна дисплея без урахування запчастин 300
Заміна шлейфу екрану Заміна шлейфу екрану без урахування запчастин 500
Відновлення шлейфу Відновлення шлейфу 500
Профілактичні роботи Чищення контактних з'єднань і шлейфів (від окислів) 350
Розбирання (чистка) СПМ Розбирання, змащування механічних вузлів СПМ (стрічкопротягувального механізму) 500
Ремонт СПМ Відновлення механічних пошкоджень СПМ (стрічкопротягувального механізму), заміна шестерень 500
Ремонт системної плати (модулів) Заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 500
Ремонт об'єктива Ремонт об'єктива без урахування запчастин 500

Вартість вказана без урахування ПДВ

У мережі сервісних центрів «Технарі» проводять ремонт відеокамер за найкращими цінами у Києві. Здійснюємо ремонт як аналогових, так і цифрових відеокамер.

Ремонтуємо відеокамери всіх популярних брендів і не тільки

Відремонтуємо відеокамеру таких брендів як Canon, JVC, Panasonic, Samsung, Sony, Sanyo та інших менш популярних виробників.

Здійснимо ремонт відеокамери з поломкою будь-якої складності

Найчастіше у відеокамері виходить з ладу дисплей (не відображує картинку), проявляються проблеми з підключенням до комп'ютера, мало тримає заряд акумуляторна батарея - ці та будь-які інші поломки ми усунемо в найкоротші терміни.

Команда фахівців сервісного центру «Технарі» за роки роботи відремонтувала сотні відеокамер та здобула безцінний досвід. Спеціалісти в стані швидко діагностувати поломку відеокамери та відремонтувати її в рекордно короткі терміни.

Безкоштовна діагностика та низькі ціни на ремонт відеокамер у Києві

Як і в інших сервісних центрах, ми проводимо безкоштовну діагностику відеокамери, але тільки в сервісному центрі «Технарі» вам нададуть знижку при необхідності проведення більше двох послуг. 

Наша гарантія

Надаємо гарантію 6 місяців на зроблену роботу.

Де Ви можете здати в ремонт відеокамеру у Києві?

Сервісні центри «Технарі» є в багатьох районах Києва. Приходьте в будь-який з сервісних центрів «Технарі», всі вони працюють без перерв, повна інформація та розміщення вказана на сторінці Контакти.

Залишилися питання?

Зателефонуйте прямо зараз та дізнайтеся вартість і терміни ремонту відеокамери у наших менеджерів за телефоном (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, 0-800-300-909. Або напишіть нам в Skype: www.technari.com.ua або на пошту retail@technari.com.ua

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
  • Скільки коштує ремонт відеокамери? Яка модель вашого пристрою? З якою поломкою зіткнулася камера? Після того як ми дізнаємося відповіді на ці питання, можна припустити про вартість ремонту відеокамери. Ціна за послугу залежить від того, чи використані у процесі ремонту відеокамери нові справні комплектуючі або запасні частини.
  • Як мені зробити ремонт відеокамери недорого? Скористайтеся нашими знижками, які нараховуються з другої послуги з ремонту відеокамери і складають 10% на кожен наступний ремонт. В рамках одного звернення сумарна знижка може досягати 50%!
  • Який термін ремонту відеокамери? Залежить від поломки пристрою. Як правило, протягом 2-5 днів проводиться 80% ремонту відеокамер. Іноді він займає не більше 40 хвилин і проводиться при власнику техніки. Дуже рідко господар камери чекає закінчення ремонту відеокамери більше 5 днів.
  • Ви робите ремонт відеокамери терміново? Ми можемо зробити ремонт відеокамери терміново без доплати, якщо поломка пристрою поверхнева. В нашій практиці зустрічалися випадки, коли ремонт відеокамери складався в правильних налаштуваннях пристрою і не коштував ні копійки. Однак повна діагностика, яка виявить не тільки існуючі, але і потенційно небезпечні майбутні несправності, ремонт та підсумкове тестування справної техніки вимагають певних витрат.
  • Має сенс приносити вам відеокамеру, ремонт якої робив раніше інший майстер? В наш сервісний центр по ремонту відеокамер регулярно надходить техніка після некомпетентного ремонту. Ми попереджаємо, що наші послуги в такому випадку будуть коштувати дорожче, так як доводиться робити набагато більш складніший ремонт, іноді з заміною зіпсованих частин.
  • Ви даєте гарантію на свої послуги? Куди йти, якщо камера знову зламається? На ремонт відеокамери в «Технарях» поширюється гарантійний термін у 6 місяців. Гарантія на замінені запчастини та комплектуючі – від 1 року. Якщо за цей час відбудеться поломка, зверніться в будь-яке відділення нашого сервісного центру по ремонту відеокамер – вам зроблять безкоштовний ремонт.
  • Як я можу розплатитися за ремонт відеокамери?
Вас також може зацікавити