Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт навушників в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту навушників у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 100 грн.
Виконуємо ремонт навушників будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту навушників складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт навушників, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
3 отзыв
1  2  3  4  5
3 відгука 3 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5

Зламалися навушники? Не журіться – несіть їх в сервісний центр «Технарі». Наші майстри знають толк в хорошому звуці – ми зробимо швидко і грамотно ремонт навушників в Києві. Навряд чи хтось запропонує вам більш якісні послуги, а тим, хто буде сперечатися, ми доведемо,

що «Технарі» - кращі у своєму роді!

  • більше 10 сервісних центрів по місту, і це не жарт! Не додавайте до ціни ремонту вартість проїзду. Ми постаралися бути там, де ви знаходитесь!
  • платіть, як зручно! Ми приймаємо картки, платежі на поточний банківський рахунок. А ще…
  • розплатіться в кредит, без документів, відсотків і комісії. Для вас – послуга «Оплата частинами». Комплексний ремонт можна оплатити частинами, але це може і не знадобитися, тому що…
  • а ось гарантія висока. Цілих 6 місяців! Фахівці, кожен з яких зробив ремонт тисяч навушників, швидко відремонтують ваші, використовуючи тільки деталі від виробників!

Особливості роботи з Технарями

Наші клієнти – щасливчики! Вони знають, що таке високий стандарт сервісу! Ми робимо безкоштовну діагностику їх техніки, даємо професійну консультацію по її використанню. Ми в три рахунки зробимо модифікацію навушників, і, якщо ви ще не встигли визначитися самі, розповімо про нюанси та відмінності кутового або прямого контакту навушників, спірального або звичайного дроту. Ми підберемо йому оптимальну довжину, щоб ніщо не заважало прослуховуванню улюбленої музики!

Чого очікувати від ремонту навушників у «Технарях»?

Ідеального звуку, із-за якого ви колись придбали свої навушники. Розуміючи, як повинна звучати хороша музика, ми зробимо все, щоб відновити і зберегти закладені виробником характеристики. Наші клієнти-меломани спочатку повірили на слово, а потім перевірили, що ми використовуємо тільки професійні комплектуючі від відомих виробників! Досить вагатися! Якщо у вас брендові навушники від:

  • Koss;
  • Sennheiser;
  • Akg;
  • Sony;
  • Apple EarPods;
  • Monster Beat (Monsterbeat by Dre), або інших брендів...

хутчіше несіть їх в «Технарі» і знову пориньте в чарівний світ ідеальних звуків!

Які джеки ми встановлюємо? 

Ми встановлюємо джеки виготовлені компанією Sennheiser на котрі діє гарантія 6 місяців. На фото зображені джеки після активного використання навушників впродовж 1 року. 

   

   

Ремонт навушників

Назва послугОпис послугВартість (грн.)
   Ремонт дротяних навушників
Ремонт навушників Заміна штекера (jack) 150
Ремонт навушників Заміна шнура в сборі 200
Ремонт навушників Заміна динаміків 250
Ремонт навушників Ремонт механіки корпусу навушників 300
   Ремонт бездротових навушників
Ремонт навушників Ремонт системи живлення 350
Ремонт навушників Ремонт механіки корпусу 300
Ремонт навушників Заміна динаміків 250
Ремонт навушників Ремонт приймача/передавача 350
Всі ціни вказані без урахування запчастин, та без урахування ПДВ
Вас також може зацікавити