Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт навушників в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту навушників у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 100 грн.
Виконуємо ремонт навушників будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту навушників складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт навушників, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт навушників в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт навушників в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт навушників в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 100
Ремонт дротяних навушників Заміна штекера (jack) 150
Ремонт дротяних навушників Заміна шнура в сборі 200
Ремонт дротяних навушників Заміна динаміків 250
Ремонт дротяних навушників Ремонт механіки корпусу навушників 300
Ремонт бездротових навушників Заміна динаміків 250
Ремонт бездротових навушників Ремонт механіки корпусу 300
Ремонт бездротових навушників Ремонт приймача/передавача 350
Ремонт бездротових навушників Ремонт системи живлення 350

Зламалися навушники? Не журіться – несіть їх в сервісний центр «Технарі». Наші майстри знають толк в хорошому звуці – ми зробимо швидко і грамотно ремонт навушників в Києві. Навряд чи хтось запропонує вам більш якісні послуги, а тим, хто буде сперечатися, ми доведемо,

що «Технарі» - кращі у своєму роді!

  • більше 10 сервісних центрів по місту, і це не жарт! Не додавайте до ціни ремонту вартість проїзду. Ми постаралися бути там, де ви знаходитесь!
  • платіть, як зручно! Ми приймаємо картки, платежі на поточний банківський рахунок. А ще…
  • розплатіться в кредит, без документів, відсотків і комісії. Для вас – послуга «Оплата частинами». Комплексний ремонт можна оплатити частинами, але це може і не знадобитися, тому що…
  • а ось гарантія висока. Цілих 6 місяців! Фахівці, кожен з яких зробив ремонт тисяч навушників, швидко відремонтують ваші, використовуючи тільки деталі від виробників!

Особливості роботи з Технарями

Наші клієнти – щасливчики! Вони знають, що таке високий стандарт сервісу! Ми робимо безкоштовну діагностику їх техніки, даємо професійну консультацію по її використанню. Ми в три рахунки зробимо модифікацію навушників, і, якщо ви ще не встигли визначитися самі, розповімо про нюанси та відмінності кутового або прямого контакту навушників, спірального або звичайного дроту. Ми підберемо йому оптимальну довжину, щоб ніщо не заважало прослуховуванню улюбленої музики!

Чого очікувати від ремонту навушників у «Технарях»?

Ідеального звуку, із-за якого ви колись придбали свої навушники. Розуміючи, як повинна звучати хороша музика, ми зробимо все, щоб відновити і зберегти закладені виробником характеристики. Наші клієнти-меломани спочатку повірили на слово, а потім перевірили, що ми використовуємо тільки професійні комплектуючі від відомих виробників! Досить вагатися! Якщо у вас брендові навушники від:

  • Koss;
  • Sennheiser;
  • Akg;
  • Sony;
  • Apple EarPods;
  • Monster Beat (Monsterbeat by Dre), або інших брендів...

хутчіше несіть їх в «Технарі» і знову пориньте в чарівний світ ідеальних звуків!

Які джеки ми встановлюємо? 

Ми встановлюємо джеки виготовлені компанією Sennheiser на котрі діє гарантія 6 місяців. На фото зображені джеки після активного використання навушників впродовж 1 року. 

   

   

Вас також може зацікавити