Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт акустичних систем в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту аудіотехніки у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт аудіотехніки будь-якої складності, пропонуючи безвідсоткову розстрочку на ремонт
Термін ремонту-від 2 днів
Час лагодження аудиотехніки становить від 2 до 5 днів 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт аудіотехніки, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 відгуків)
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт акустичних систем в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт акустичних систем в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт акустичних систем в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт акустичних систем в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт акустичних систем в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт акустичних систем в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт акустичних систем в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Сервісний центр «Технарі», як і раніше, цінує зручність своїх клієнтів. Ми виробляємо ремонт акустичних систем в Києві. Можна було б не говорити, що його здійснюють фахівці найвищої категорії і в найбільш короткі терміни, але ми скажемо. Дійсно, комплексний ремонт аудіо техніки виробляють фахівці найвищого рівня, а завдяки наявності на складі найпоширеніших деталей, ви не будете довго чекати справну технку.

Який ремонт акустики роблять у «Технарях»

Найчастіше власників техніки переслідують такі поломки, як перегрів блоку живлення. Крім несправності БЖ, може вийти з ладу мікросхема підсилювача. У такому випадку ми замінимо мікросхему, а пристрій буде отримувати ідеальний звук. Іноді може відбутися поломка гучномовців–динаміків, несправності колонки, поломка сабвуфера.

Чуєте тріск? Винен зламаний регулятор гучності або частот. У цьому випадку ми замінимо регулятори. Апаратура буде, як новенька!

Кращий ремонт акустики – «Технарях»

Клієнти «Технарів», які уклали з нами договір, отримують переваги, яких не дочекаються від інших компаній, а саме: 

  • зафіксовану вартість ремонту акустичної системи, безкоштовну діагностику;
  • безкоштовну доставку техніки в ремонт;
  • загальний договір на ремонт абсолютно всієї техніки;
  • можливість оплатити послуги з ремонту безготівковым розрахунком і готівкою, на юрособу, працюючу з ПДВ і без нього. 

І, останнє. На відремонтовану техніку ви отримаєте гарантію у 6 місяців. Гарантійний строк на комплектуючі, як правило, становить від 1 року.

Досить сумніватися - приносьте техніку Технарям!

Вас також може зацікавити