Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт проекторів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту проекторів в УкраїніЗручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт проекторів будь-якої складності, ппропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту проекторів складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт проекторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт проекторів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт проекторів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт проекторів в Одесі
4
1  2  3  4  5

Кваліфіковані фахівці сервісного центру «Технарі» розуміються на ремонті проекторів. Клієнти досить часто звертаються в наш СЦ за послугою по ремонту проекторів, так як зараз ці пристрої використовуються і в корпоративних цілях, і в домашніх умовах (для виведення зображень з ігрових консолей, перегляду фільмів та кліпів і т.д.). Якщо ваш проектор зламався – будьте впевнені, що наші фахівці здійснять його ремонт на вищому рівні!

Ремонт проекторів в одеському сервісному центрі «Технарі»

Ми пропонуємо вам:

  • Безкоштовну діагностику проектора і консультацію від досвідчених професіоналів.
  • Гарантію на ремонт проектора на шість місяців.

Ремонт проекторів на DLP і рідкокристалічних технологіях.

Ремонт проекторів всіх моделей і марок як від професійних виробників, таких як Acer, BenQ, Panasonic, Sony, Toshiba, ViewSonic Canon, LG, так і від менш популярних.

Ви можете залишити заявку і отримати безкоштовну консультацію або зателефонувати нашим менеджерам і описати проблему, а наші співробітники повідомлять вам приблизну вартість і термін ремонту вашого проектора.

Як тільки ви принесете ваш проектор в СЦ «Технарі», наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику і виявлять характер несправності. Потім ви отримаєте дзвінок від нашого менеджера, який повідомить про термін ремонту проектора та вартість послуг наших працівників.

Ваш проектор ремонтуватимуть тільки висококваліфіковані та досвідчені інженери, і тільки на професійному обладнанні. Його обов'язково протестують після ремонту, налаштують і перевірять на якість передачі кольору.

Приносьте ваш несправний проектор в сервісний центр «Технарі» і отримайте його назад, функціонуючий і з чудовою якістю зображення!

Вас також може зацікавити