Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт планшетів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Украіні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетівЗручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5


Сервісний центр «Технарі» робить найкращий ремонт планшетів в Одесі. Приносьте на ремонт планшет Acer, Asus і Nexus, Apple (iPad 2, iPad 3 і iPad 4, iPad mini), GoClever, Lenovo, HP, Pocketbook. Ми легко зробимо ремонт планшетів Prestigio, Samsung, Sony і менш відомих брендів. Ми зробимо ремонт планшета, незалежно від виду його поломки! Дивіться! Фахівці нашого сервісного центру ремонтують такі несправності:

 • відремонтуємо екран (дисплей) планшета;
 • усунемо таку несправність, як відсутність мережі Wi-Fi;
 • вирішимо проблему, коли планшет не бачить SIM-карту.

Алгоритм надання наших послуг залежить від виду поломки планшета. Приміром, якщо постраждав тачскрін (екран) планшета, його сама тендітна деталь, ми замінимо екран на планшеті. Враховуючи, що в деяких планшетах сенсор з дисплеєм становлять одне ціле, зробити це не так просто. У такому випадку ми замінимо деталь в зборі – цим займеться кращий майстер найвищої кваліфікації!

Якщо у вас, буквально «ні з того, ні з сього» перестав включатися планшет, напевно, він перегрівся через те, що дехто забув про своєчасну профілактику. Цілком можливо, зламалася центральна плата планшета або ж гніздо живлення. Як правило, з такими поломками ми справляємося шляхом заміни мікросхеми.

Планшет не розпізнає Wi-Fi? Може бути, нам доведеться замінити Wi-Fi модуль, або ж виправити наслідок невдалого досвіду з прошивкою планшета своїми руками.

Ваш планшет не заряджається? Причиною того, до прикладу, може бути банальна несправність зарядного пристрою, або ж несправний роз'єм живлення (контролер живлення), а може вийшла із ладу акумуляторна батарея планшета. Щоб визначити причину, треба принести планшет з зарядним пристроєм на безкоштовну діагностику в сервісний центр «Технарі». Буквально на наступний день ви дізнаєтеся ТОЧНУ поломку, ціну і терміни ремонту.

Кращий ремонт планшетів в Одесі – це к «Технарям»!

Ми зробимо такі послуги, як

 • Ремонт планшета після залиття, заміна кнопок
 • Ремонт динаміків
 • Заміна сенсора, планшета (дисплея, екрану планшета)
 • Ремонт корпусу та Ремонт шлейфу планшета
 • Ремонт материнської плати (або її заміна)
 • Ремонт камери планшета
 • Перепрошивка планшета

В «Технарях», найбільшої мережі сервісів в країні, пропонують обслуговування на вищому рівні! Отримайте гарантію на ремонт 6 місяців! Зверніться до нас. Крім жартів – ви платите тільки за результат!

Відповіді на поширені запитання:
 • Скільки коштує ремонт у вашому сервісному центрі по ремонту планшетів? В залежності від поломки пристрою і його моделі ціна ремонту планшета може змінюватися. Важливу роль у ціноутворенні відіграє той факт, чи використовували техніки при ремонті планшета нові деталі, або обмежилися відновленням старих комплектуючих.
 • Як я можу зробити у вас ремонт планшета недорого? Елементарно. На кожну наступну послугу, яка знадобиться вашому пристрою в рамках одного звернення, поширюється знижка в 10%. Сумарний обсяг знижок може досягати 50%. До того ж, у нас ви можете розплатитися за ремонт планшета частинами протягом декількох місяців.
 • Можна у вас зробити ремонт планшета терміново? Перш, ніж пообіцяти зробити ремонт планшета терміново, ми попереджаємо про можливі наслідки. Ми говоримо, що працюємо за правилами, які забороняють включати принесену з морозу техніку до її нагрівання. Ми воліємо проводити комплексну діагностику несправного пристрою і тестувати його після ремонту. Як бачите, в таких умовах нелегко зробити терміновий ремонт планшета. Для того щоб здійснити якісний ремонт планшета, нам буде потрібно 1-3 дні. У деяких випадках (якщо поломка очевидна) він може тривати 40 хвилин, а іноді (дуже рідко) – більше 3-5 днів.
 • Ви даєте гарантію на ремонт планшета?Звичайно! Гарантія на ремонт планшета в «Технарях» дійсна 6 місяців. Ми використовуємо тільки якісні і нові комплектуючі від виробників, на які вони дають гарантію не менше 1 року.
 • А якщо мій планшет повторно поламається?Якщо це станеться не з вашої вини (залиття, падіння, нехтування правилами експлуатації), ми зробимо ремонт планшета за свій рахунок або ж повернемо вам витрачені на ремонт планшета кошти.
 • Ви поміняєте скло або весь тріснутий екран мого планшета? В залежності від поломки і моделі пристрою, ми зробимо самий оптимальний і недорогий ремонт планшета. Будьте впевнені: якщо модель вашого пристрою передбачає заміну одного лише скла, і якщо таким ремонтом планшета можна буде виправити поломку, ми зробимо це! Проте, у ряді пристроїв ремонт планшетів може полягати лише в заміні всього модуля – інакше можна безповоротно порушити зовнішній вигляд гаджета!

Ремонт планшетів

ПослугаОпис послугиВартість (грн.)
Діагностика Повна діагностика пристрою Безкоштовно
Ремонт/заміна роз'ємів Ремонт/заміна роз'єму живлення, навушників, SD, USB 400
Заміна сенсорного екрану Заміна сенсорного екрану (тачскрін, сенсорного скла) 350
Заміна дисплея Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 350
Заміна екранного модуля Заміна екранного модулю (тачскрін + LCD/LED) 350
Заміна динаміка Заміна динаміка планшета 300
Заміна мікрофона Заміна мікрофона планшета 300
Заміна камери Заміна камери планшета 300
Заміна акумулятора Заміна акумулятора планшета 300
Ремонт/заміна кнопок Ремонт/заміна джойстиків, кнопок, вимикачів 300
Ремонт/заміна елементів корпусу Ремонт/заміна елементів корпусу, засувок, кріплень 250
Ремонт зовнішнього блоку живлення Ремонт зовнішнього блоку живлення планшета 200
Ремонт модуля Wi-Fi Ремонт модуля Wi-Fi планшета 350
Ремонт після попадання вологи Відновлення центральної плати від пролитої рідини з повною очисткою 500
Відновлення внутрішніх шлейфів Відновлення внутрішніх шлейфів планшета 450
Ремонт центральної плати Ремонт центральної плати (термоусадка з перекаткой контактів CPU, заміна ОЗУ, флеш-пам'яті, контролера хживлення) 650
Відновлення програмного забезпечення Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка) 300
Встановлення захисної плівки Підготовка сенсорного скла до встановлення захисної плівки, поклейка 100
Всі ціни вказані без урахування запчастин та без урахування ПДВ
Вас також може зацікавити