Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Встановлення Windows в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту та налаштування комп'ютерної техніки в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість програмних робіт від 250 грн.
Виконуємо встановлення Windows, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Час встановлення від 45 хвилин
Час встановлення Windows складає від 45 хвилин до 2 днів у 90% випадків

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 відгуків)
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Встановлення Windows в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Встановлення Windows в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Встановлення Windows в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Встановлення Windows в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Встановлення Windows в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Встановлення Windows в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Встановлення Windows в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

До фахівців одеського сервісного центру «Технарі» часто звертаються за послугою з установки операційних систем Windows. «Технарі» встановлюють тільки ліцензовані операційні системи, що забезпечує клієнтам комфортне використання ОС на довгі роки. Найбільш затребуваною є установка таких ОС, як Windows 7 і Windows 8.

Шанувальників «Сімки» можна зрозуміти, якщо згадати про ті переваги, якими володіє Windows 7:

У «Сімці», на відміну від попередніх версій, відсутні вимоги до апаратного забезпечення ноутбуків і комп'ютерів. Крім того, «Сімка» відрізняється високою швидкістю роботи і високими результатами програмного тестування.

До того ж ця операційна система вигідно відрізняється від інших ОС меншим обсягом (завдяки тому, що розробники не перевантажили Windows 7 зайвими програмами), що забезпечує високу продуктивність системи.

А відсутність зайвих значків і ярликів робить інтерфейс «Сімки» більш зручним і інтуїтивно зрозумілим.

Останнім часом до фахівців СЦ «Технарі» звертаються з питанням по установці Windows 10, і, звичайно ж, ми не сміємо відмовляти нашим клієнтам.

Користувачі, які бажають встановити на свій комп'ютерний пристрій «десятку», віддають належне таким її характеристикам як:

  • Висока швидкість завантаження (повне завантаження «десятки» забирає не більше 10 секунд).
  • Надійний захист даних, яка робить цю ОС оптимальною для бізнесу.
  • Поліпшений захист від вірусів (додатковий захист, що запускається автоматично ще до завантаження ОС).
  • Багатозадачність, що надає користувачеві можливість працювати з декількома програмами одночасно.
  • До того ж Windows 10 надає безкоштовний доступ до магазину, а також дозволяє зберігати дані в безкоштовній хмарі.

«Технарі» – найкращі в установці Windows в Одесі

  1. Ми використовуємо тільки оригінальні, ліцензійні операційні системи.
  2. Наші майстри – висококваліфіковані та досвідчені професіонали.
  3. Ми консультуємо клієнтів безкоштовно.

Звертайтеся в наш сервісний центр, і ви отримаєте грамотну установку ліцензійної Windows.

Назва послугиОпис послугиВартість(грн.)
Встановлення Windows Встановлення ліцензійної операційної системи Windows 250
Програмна профілактика Видадення тимчасових файлів, чистка реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи, пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх \ пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. 250
Копіювання інформації Переніс інформації перед форматуванням \ розміткою диску 200


Вас також може зацікавити