Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Налаштування програм в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більше 10 сервісних центрів Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по налаштуванню комп'ютерної техніки в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.


Вартість програмних робіт від 250 грн.
Виконуємо встановлення та налаштування програм, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Час встановлення від 45 хвилин.
Час проведення програмних рабіт складає від 45 хвилин до 2 днів в 90% випадків.

Гарантія 6 месяців.
Надаємо гарантію 6 месяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або відшкодуємо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Налаштування програм в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Налаштування програм в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Налаштування програм в Одесі
4
1  2  3  4  5

Користувачі комп'ютерів з некоректно налаштованою операційною системою постійно стикаються з проблемою повільного темпу роботи пристрою, а на екрані часто «вискакують» повідомлення про помилки, що неймовірно дратують і уповільнюють роботу користувача.

Якщо ви зіткнулися з проблемою некоректного налаштування операційної системи – сміливіше несіть ваш девайс в СЦ «Технарі», і наші фахівці повернуть вашому комп'ютеру колишню швидкість та функціональність.

Одеський СЦ «Технарі» надає своїм клієнтам наступний спектр послуг по роботі з програмним забезпеченням:

 • Кваліфіковане налаштування Windows. Після того як наші фахівці трохи «почаклують» над вашою ОС, ви знову відчуєте радість від використання комп'ютера з відмінною швидкістю.
 • Коректна установка антивірусного захисту. Завдяки роботі наших фахівців ваш комп'ютер буде максимально захищений він різних «мережевих неприємностей».
 • Ми пропонуємо програмну профілактику. Наші кваліфіковані співробітники очистять ваш комп'ютер від зайвих файлів, що уповільнюють роботу системи.
 • Ми налаштуємо поштову програму так, що спам і всілякі рекламні розсилки більше не будуть вам дратувати.
 • Ми можемо здійснити професійну настройку такої корисної програми, як «антизлодій», яка захистить ваші файли від підступів зловмисників.
 • Ми можемо налаштувати функцію батьківського контролю, і вам більше не доведеться турбуватися про безпечне користування інтернетом вашого чада. Ви самі вкажете нам на необхідні рамки.
 • Наші фахівці відновлюють операційну систему після поломок будь-якої складності!

Висококваліфіковані фахівці СЦ «Технарі» здійснюють налаштування офісних програмних продуктів в Одесі, вони впораються із будь-якою конфігурацією і складністю.

Краще налаштування офісних програмних продуктів в Одесі

 • Ми встановлюємо музичні та графічні редактори та налаштовуємо програми мережевого захисту.
 • Ми налаштовуємо програми для моніторингу, розпізнавання тексту, електронних словників і перекладачів.
 • Ми здійснюємо настройку програм-архіваторів і спеціального програмного забезпечення.
 • Крім чудової якості обслуговування і його швидкості, відмінною рисою нашого сервісного центру є те, що «Технарі» надають шестимісячну гарантію на послуги наших фахівців. До того ж у нас ви можете отримати безкоштовну консультацію від професіоналів.

Несіть ваш комп'ютер в «Технарі», і ми усунемо помилки в налаштуваннях ПО і повернемо відмінну швидкість роботи вашого девайсу!

Вас також може зацікавити