Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна екрану телефону в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту смартфонівЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень

Вартість заміни екрану від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів любої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження смартфона становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфонів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна екрану телефону в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна екрану телефону в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану телефону в Одесі
4
1  2  3  4  5

Як би акуратно ви не ставилися до свого телефону, вас ніхто не застрахує від розбиття його екрану. Тому не варто картати себе, якщо в один прекрасний день побачили, що ідеальну зовнішність мобільного телефону «прикрашає» тріщина. Тим більш прикро, що ви, напевно, намагалися бути акуратним, так пишалися девайсом! Що дивно: бажання зробити заміну екрану смартфона може гальмувати кілька побоювань. Дорожнеча послуги. Відсутність гарантії. Боязнь, що телефон втратить початкову привабливість... Нічого цього не буде, якщо ви зробите заміну дисплея смартфона в «Технарях». Тепер в Одесі! Ми зробимо все, щоб доставити клієнту радість! Дивіться!

Найкраща заміна екрану смартфона в Одесі

Ми гарантуємо 100%-вий результат, адже в заміні екрану смартфона беруть участь тільки оригінальні деталі від виробника. З гарантією 12 місяців. Ваш пристрій буде і далі радувати вас і викликати захоплення оточуючих!

Щоб ви не соромилися своєї розбитої техніки, ми зробимо якісний ремонт екрану смартфона! Одеса дає таку можливість у вигляді звернення до найбільшої в Україні мережі сервісів «Технарі»! Принесіть пристрій в наш центр (адресу сервісного центру з ремонту телефонів подивіться у категорії на сайті «Контакти») і продовжуйте радіти, як і раніше, комфортним користуванням акуратного телефончика!

Отримайте тривалу гарантію!!! Ми даємо на заміну екрану смартфона гарантію 6 місяців – такого довгого терміну вам не запропонують ніде в Одесі, та й у всій країні в цілому!

Як «Технарі» роблять заміну екрану в Одесі

Власник телефону задається питанням, що розбилося в пристрої – дисплей, модульний дисплей, скло? Відповісти на нього ми зможемо після глибокої діагностики смартфона. Не хвилюйтеся, адже вона безкоштовна! Після її проведення стане відомо про несправності смартфона і про ціну заміни екрану смартфона.

Після діагностики ми займемося ремонтом. В ньому будуть брати участь оригінальні деталі від виробника! Про закінчення ремонту ви дізнаєтеся з sms повідомлення. Прийдіть за своїм пристроєм і отримайте безкоштовну консультацію щодо його подальшої експлуатації!

Тільки так ваша техніка прослужить ще довгі-предовгі роки! Не соромтеся і не витрачайте час на роздуми! Ми вже чекаємо! 

Вас також може зацікавити