Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Прошивка телефону в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту смартфонівЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень

Вартість прошивки 250 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів любої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження смартфона становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфонів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прошивка телефону в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прошивка телефону в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прошивка телефону в Одесі
4
1  2  3  4  5

Людина швидко звикає до комфорту. Так і власники смартфона, які не обтяжують думки негативом, з задоволенням качають ігри і потрібні програми. Вони й не згадують, що тимчасові файли, які «причепилися» паровозиком до закачаної програмі, будуть автоматично встановлені на девайс, і в самому швидкому часі «загальмують» смартфон, який з їх вини почне працювати повільно і з глюками. Як правило, така реакція, здавалося б, ще нового телефону відбувається швидше, ніж розраховував його власник, який так пишався шустрим телефончиком. Розуміючи, що покупка нового девайса, м'яко кажучи, йому не по кишені, він приймає розумне рішення зробити прошивку телефону в Одесі. Так, зараз це можна зробити і в Одесі! Про те, що «Технарі» - найбільша мережа не гарантійних сервісів, робить прошивку телефону краще за всіх, ми наочно демонструємо на практиці. Кожен день.

Коли смартфону потрібна прошивка

  • Найбільш часті симптоми – повільна робота телефону. Нічого страшного! Просто згадайте, як багато ви закачали інформації! Додайте тепер до неї ще третину «доважків», які поставляються з безкоштовним продуктом та тимчасові файли «серйозно», що гальмують роботу ОС.
  • Часто власники телефонів хочуть зробити прошивку, щоб підвищити його характеристики. Адже і, правда! Останні версії прошивок від виробника, про які знають наші майстри, прискорять ваш девайс, а ви продовжите радіти його кмітливості! Попереджаючи про наслідки неякісної версії прошивки, Технарі завжди можуть порадити останню версію ліцензійного продукту.
  • Регулярно до нас звертаються після сумного досвіду прошивки смартфона своїми руками. Наслідки такого авантюризму передбачувані. Об'єм «втрати» залежить від ступені самовпевненості користувача девайсу. В самому «легкому» випадку допоможе хороша прошивка. У більш небезпечних випадках ми робимо програмний ремонт, який коштує вже дорожче перепрошивки, або ж заміну материнської плати. Але приблизно 3% випадків завершуються трагічно. Телефон перетворюється в «цеглину», яку ніхто не може повернути до життя. Хіба коштувала цього економія пари сотень гривень на професійні послуги майстрів?

Найкраща прошивка телефону в Одесі

Ми допоможемо вам уникнути проблем. Економте разом з нами! Приносьте телефон в кращий в Україні сервіс! У нас можна зробити прошивку смартфона недорого. 

Заощаджуйте час! Швидше зробіть прошивку телефону, швидше порадієте результату! 

Вас також може зацікавити