Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна матриці ноутбуку в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту ноутбуківЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту матриці від 300 грн.
Виконуємо ремонт матриці будь-якої складності, пропонуючи безвідсоткову розстрочку на ремонт.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час заміни матриці становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт або заміну матриці, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5

Рідкокристалічний дисплей пристрою – матриця – має схильність до частих поломок. Ремонт матриці ноутбука може зробити лише справжній спеціаліст, який володіє вузькопрофільними навичками, знаннями та працює на сучасному спеціальному обладнанні. Саме такі майстри чекають Вас в одеському сервісному центрі «Технарі».

Як проходить заміна матриці в «Технарях»

Причини поломки можуть бути різними, тому в одеському сервісі роблять всі види ремонту, починаючи заміною інвертора і закінчуючи відновленням шлейфу матриці. У випадку, якщо існує можливість якось обійти заміну матриці менш дорогими послугами, наші професіонали зроблять все, щоб заощадити Ваші гроші!

Просто приходьте  в центр Одеси, і після безкоштовної діагностики Вам вкажуть точну причину несправності, оговорять терміни та вартість ремонту. У більшості випадків (майже 90%) заміна матриці ноутбука займе не більше, ніж 5 днів.

Причини полагодити матрицю ноутбука саме в «Технарях» в Одесі

  • Широкі гарантійні простори: «Технарі» пропонують своїм клієнтам гарантію в цілих 6 місяців! Нам немає чого боятися, адже використовуються тільки якісні комплектуючі.
  • Неперевершене обслуговування. Ретельна глибока діагностика, ремонт та післяремонтне тестування за участю власника несправної техніки. Нами буде надана професійна консультація щодо правильного використання ноутбука та догляду за ним. І Ваша матриця завжди буде в порядку!
  • Зручне розташування. Всі дороги ведуть в центр Одеси – до сервісного центру «Технарі».
  • Можливість вибору. Оплачуйте роботу майстрів готівкою, карткою або замовляйте розстрочку – щомісячний невеликий платіж прийдеться до вподоби Вашому бюджету.

Якщо у Вас зламалася матриця ноутбука, сервісний центр «Технарі» - вирішення всіх проблем!

Ремонт та заміна матриці ноутбука

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Заміна матриці Заміна матриці без урахування вартості деталі. (Вартість матриці від 600 грн) 300
Заміна лампи підсвічування Заміна лампи підсвічування з урахуванням вартості деталей 500
Заміна інвертора матриці Заміна інвертора без урахування вартості інвертора матриці 300
Відновлення шлейфу матриці Робота по відновленню шлейфу матриці 450
Заміна шлейфу матриці Заміна шлейфу матриці без урахування вартості деталі 300
Вартість вказана без урахування ПДВ
Вас також може зацікавити