Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт системи охолодження в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту системи охолодження ноутбуку выд 300 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків будь-якої складності, пропонуємо знижки до 50%.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5

Фахівці з найбільшої української мережі сервісних центрів час від часу чують одну й ту ж історію: в самий розпал роботи з ноутбуком він вимикається з-за перегріву, залишивши господаря молитися про збереження напрацьованих даних. Як правило, щастить близько 30% користувачів. Інші сподіваються, щоб перегрітий ноутбук не став причиною поломки материнської плати, відеокарти та інших дорогих комплектуючих. Вирішення проблеми починається з ремонту системи охолодження ноутбука.

Існує й друга категорія наших клієнтів – з ними ми зустрічаємося 2 рази в рік, коли до нас в сервіс надходить ноутбук, який потребує профілактики. Його господарі ніколи не стикаються з вищевказаними проблемами, тому що прислухаються до порад експлуатації техніки: не ставлять ноутбук на сонці, користуються підставкою і вчасно роблять профілактику ноутбука.

Якщо ви наразі знаходитесь у першій категорії клієнтів, зробіть ремонт його системи охолодження і, отримавши назад справну техніку, швиденько перейдіть в другу!

Чому «Технарі» роблять кращий ремонт системи охолодження в Одесі

Не намагайтеся зробити ремонт системи охолодження в домашніх умовах – втручання такого роду може спровокувати виникнення серйозної поломки! Повірте, що такий ремонт обійдеться набагато дорожче! Заощадьте час і сили, зверніться до професіоналів, які займаються цим не перший рік!

Технарі – це:

  • більше 10 сервісів по країні;
  • ремонт техніки на професійному обладнанні;
  • 6 місяців гарантії на ремонт;
  • терміновий ремонт системи охолодження ноутбука.

Звернувшись до нас, ви завжди будете впевнені, що лептоп не підведе у відповідальний момент. Ви відразу побачите поліпшення роботи девайса: його програми стануть відкриватися в рази швидше, а сам ноутбук більше не буде виснути і нагріватися!

Шикарний сервіс в «Технарях»:

  • Безкоштовна діагностика і післяремонтне тестування!
  • Повідомлення про стадії ремонту по смс!
  • Хороші знижки до 50%!
  • Можливість сплатити частинами, оформивши позику без відсотків і документів.

Вірте в найкраще, але застрахуйтесь на всяк випадок! Не зволікайте з профілактикою ноутбука! Тим більше, не гальмуйте, якщо помітили, що він сильно нагрівається!

Приносьте ноутбук в мережу сервісів з професійного ремонту техніки, і економте на покупці нового пристрою і комплексному ремонті старого! 

Вас також може зацікавити