Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт ігрових приставок в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту ігрових приставокЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт ігрових приставок будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту приставок становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт приставок, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 відгуків)
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ігрових приставок в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ігрових приставок в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ігрових приставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ігрових приставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ігрових приставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ігрових приставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ігрових приставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

У вас раптом зламалася приставка, утворивши у вашому житті значну кількість порожнечі? Ви засмучені, що не можете пограти в гру? Не варто, повірте! В Одесі тепер роблять кращий ремонт приставок з гарантією 6 місяців.

Часто поломка приставок полягає в обриві живлячого шнура, який веде до основи роз'єму, або ж відпаюванню самого роз'єму. В такому випадку пристрій не отримує харчування і починає погано працювати, або зовсім перестає. Також може бути неякісно запаяна друкована плата з мікросхемами всередині. Це може призвести до того, що консоль буде поводитися довільно, наприклад, вимикаючись в процесі гри. А також, джойстики можуть перестати реагувати на натискання кнопок. У разі, якщо екран зовсім не включається, може бути причина поломки блоку живлення.
Сервісний центр "Технарі"  допоможе Вам у вирішенні цих проблем! Ми здійснюємо ремонт приставок і надає гнучку систему знижок до 50% нашим клієнтам.
"Технарі" проводить ремонт ігрових приставок (ремонт тв приставок, ремонт цифрових приставок), таких, як ps3, ps2, exeq, xbox 360,  sony playstation, psp і т. д.
Наш центр надає наступні види послуг :
- Перепрошивка (якщо «злетіла» оригінальна прошивка)
Установка різних програм на приставку вимагає особливої обережності, тому що неправильні дії можуть привести пристрій у несправність. Якщо Ви бажаєте перепрошити пристрій, то ми рекомендуємо звернутися до фахівців.
- Ремонт шлейфів, роз'ємів, системних плат, чіпів
Для того, щоб визначити, що саме в приставці зламалося, необхідний «очей» досвідченого фахівця. Тільки після цього можна буде приступити до ремонту непрацюючої деталі або замінити її на нову. Довірити цю справу краще кваліфікованому майстру.
Оплата тільки по завершенні роботи, а також гарантія 6 місяців. Діагностика і доставка в центр “Технарі” безкоштовно!
 Ремонт приставок в Києві здійснимо за адресою , вказаною у контактах.У вас зламалася приставка і ви не можете пограти в улюблену гру?

Послухайте, що кажуть наші фахівці

  1. Часто причина несправності приставок криється у пошкодженні шнура живлення. Обрив кабелю призводить до того, що пристрій, не отримуючи живлення, працює гірше, ніж ви б хотіли, або ж зовсім перестає працювати. 
  2. Ще однією причиною несправності виступає неякісно запаяна плата з мікросхемами всередині. І це призводить до вимикання консолі в процесі гри.
  3. В несправності пристрою можуть бути винні і джойстики, що не реагують на натискання кнопок. У тому, що не включається екран, винуватим може бути несправний блок живлення.

Вирішити всі ці проблеми можуть у сервісному центрі «Технарі», де роблять кращий ремонт приставок ps3, ps2exeq, xbox 360sony playstation.

Перелік основних послуг

  • Ремонт шлейфів, системних плат і чіпів.
  • Ремонт блоку живлення з гарантією 6 місяців.

Щоб визначити причину несправності, яку іноді можуть побачити тільки очі досвідченого фахівця, ми проводимо ретельну діагностику, і вже після цього приступаємо до ремонту непрацюючої деталі, або ж замінюємо її на нову. 

Приходьте до нас, платіть за ремонт приставуи вже по завершенню роботи!

Вас також може зацікавити