Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт відеокарти в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
по телефону
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт відеокарт будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт.

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту відеокарти складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокарт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт відеокарти в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт відеокарти в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт відеокарти в Одесі
4
1  2  3  4  5

Під відеокартою комп'ютера мають на увазі пристрій, який перетворює графічний образ в придатну для виводу на екран форму. Іншими словами, це модуль, що відповідає за формування зображення. Відеокартою з «першого» ешелону стала MDA, яку випустили в 1981 році. Вона працювала в текстовому режимі, підтримуючи ось які атрибути тексту: звичайний з інверсним, а також яскравим і миготливим з підкресленим. Продукт IBM, відеокарта CGA, стала основою наступних стандартів комплектуючих. Відеокарти сучасних комп'ютерів відрізняє особлива потужність, що дозволяє використовувати ваш електронний пристрій по максимуму. Функції відеокарти особливо важливі для геймерів – любителів пограти в ігри. Їм, як нікому іншому, невигідно стикатися з неприємностями у вигляді поломки відеокарти, яка еквівалентна зупинці життя. Вони більше, ніж інші, чекають результатів з ремонту відеокарти комп'ютера в Одесі.

Головні симптоми, коли відеокарті потрібен ремонт

Не сумнівайтеся в його необхідності, якщо побачите в один прекрасний день відсутність зображення екрану або артефакти у вигляді крапочок і смужок. Про те, що комп'ютеру потрібен ремонт, може сказати і вимикання монітора. У такому разі (з ймовірністю у 90%), в комп'ютері поламана відеокарта. Ремонт в Одесі робить багато хто. Але ніхто не зробить так якісно, як майстри найбільшої в країні мережі сервісів «Технарі». Ми несемо відповідальність за свої вчинки, і тому даємо гарантію на ремонт в 6 місяців. Ніхто не дасть вам більше! Максимум, що гарантують одеські сервіси – це 3 місяці справності після своєї роботи.

Кращий в Одесі ремонт відеокарти комп'ютера – у «Технарях»

Широко відома мережа центрів з ремонту комп'ютерів та іншої техніки вже багато років бере техніку у ремонт. Наші компетентні інженери займаються тим, що виходить просто чудово – роблять якісний ремонт відеокарти комп'ютера. Приносьте пристрій в наш центр по ремонту відеокарт в Одесі. 

Отримайте  повністю справний виріб. На заміну карти комп'ютера «Технарі» дають 6-місячну гарантію.

Приходьте до нас, і заощадьте більше 10 000 гривень на купівлю нового комп'ютера.

Вас також може зацікавити