Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі

Отримайте детальну
консультацію


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
5
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
4
1  2  3  4  5

Від поломки комплектуючих комп`ютера Вас спасе завчасно проведена профілактика, яку слід проводити раз на рік. Одна з основних причин несправності комплектуючих комп`ютера – його перегрів.

Ремонт жорстких дисків

Перегрів – не єдина причина несправності жорсткого диску. Серед найбільш поширених - механічне пошкодження пластин, двигуна або магнітних головок (відбувається внаслідок падіння та довготривалого використання жорсткого диску).

Ремонт жорсткого диску – це міф. При його несправності ми можемо Вам запропонувати відновити дані на новий диск. Відновлення даних – це непроста робота, яка потребує справжніх спеціалістів та програмного забезпечення. Спеціалісти з одеського сервісного центру «Технарі» можуть справитися з такою задачею. Не довіряйте, якщо хтось пропонує Вам відновити «покійний» жорсткий диск, це небезпечно і може призвести до повної втрати даних.

Ремонт материнської плати

Материнська плата допомагає всім компонентам пристрою взаємодіяти між собою. Лагодження материнської плати заключає  в собі роботи по заміні південного та північного мостів, перепайку контактних роз`ємів, відновлення струмопровідних доріжок, перепайку ланцюгів живлення,  роз'ємів, слотів. Ці роботи вимагають високої кваліфікації майстра та спеціального обладнання.

Ремонт відеокарт

Ремонт відеокарти ноутбука практично неможливий і потребує заміни, проте відеокарту комп`ютера можливо полагодити. Внаслідок перегріву, у відеокарти можуть здутися конденсатори, внаслідок цього виникає дизфункція стабілізаторів живлення та пам`яті. Ремонт в такому випадку буде полягати в усуненні старого конденсатора, очистці посадкового гнізда та встановленні нового.

Якщо зламався відеочіп, ремонтувати відеокарту недоцільно: вартість такого чіпа дорівнює вартості самої відеокарти.

Ремонт блока живлення

Високовольтний фільтр – основна причина поломки блока живлення ноутбука. Ще можуть приходити в несправність мікросхеми ШІМ-контролера та з`являтися проблеми з випрямлячами. Після ретельної безкоштовної діагностики наші майстри полагодять блок живлення за невеликий проміжок часу, причому ціна Вас порадує.

Ремонт системи охолодження

Система охолодження – дуже важливий елемент комп`ютера. Коли вона виходить з ладу, це загрожує комп`ютеру перегрівом та ще більш небезпечними поломками. При ремонті системи охолодження несправні елементи відновлюються або відбувається їх заміна.

Наша задача – ремонт непрацюючої деталі. Її заміна – лише крайній випадок. Ми завжди прагнемо зекономити Ваші гроші! Ціни на наші послуги представлені нижче на сторінці, а всі цікавлячі вас деталі можна дізнатися, зателефонувавши за номерами: (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909.

На всі наші послуги діє шалений гарантійний термін – цілих 6 місяців!

Приносьте Вашу несправну техніку до нас і насолоджуйтесь її швидким та якісним ремонтом!

Вас також може зацікавити