Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна скла на iPhone в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш, ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту iPhone в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 800 грн.
Виконуємо заміну екрану iPhone та ремонт будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт.

Строк ремонту від 45 хвилин.
Час заміни екрану iPhone складає від 45 хвилин до 2 днів в 90% зверненьПриходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 месяців.
Надаємо гарантію 6 месяців на ремонт iPhone, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або відшкодуємо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
8 отзыв
1  2  3  4  5
8 відгуків 8 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна скла на iPhone в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна скла на iPhone в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дружина розбила екран айфона, а Технарі швидко замінили екран на новий. Якість хороша + нормальні ціни. Хлопці викликають довіру. Дякую вам
Заміна скла на iPhone в Одесі
4
1  2  3  4  5


В найбільшу в Україні мережу сервісних центрів з ремонту iPhone «Технарі» регулярно надходить техніка із розбитим екраном. Її власники, чиє щастя дало тріщину, готові витратити будь-які гроші на заміну екрана iPhone, але кожний третій шанувальник свого друга задає інженерам питання, чи можна заощадити на ремонті iPhone, виконавши більш дешеву заміну скла. Ми можемо здійснити заміну скла iPhone в Одесі, але не робимо цього!

Чому в «Технарях» не міняють скло iPhone, а виконують заміну екрана iPhone

Для того, щоб зрозуміти специфіку такого ремонту, ви маєте знати про Rétina IPS – технології виконання дисплейного модуля iPhone. Дана технологія забезпечила те, чому так радіють очі: розширений до 180 градусів кут огляду, ідеальна контрастність, картинка з оптимальною кольоровою передачею та відмінна видимість навіть в саму сонячну погоду! Всього цього можна легко лишитись, «приліпивши» на айфон нове скло й порушивши первозданно задуману структуру. Відремонтований таким чином дисплейний модуль iPhone більше ніколи не потішить вас якісним зображенням – ви будете спостерігати сірі розводи або відблиски.

Порушиться і зовнішній вигляд пристрою – навіть найкраща ручна робота не зможе порівнятись із заводською ідеальною якістю без зазорів та стиків.

Окрім того, даний вид «ремонту» здатен пошкодити шлейф, и тоді вам точно не вдасться уникнути заміни дисплейного модуля iPhone.

Розуміючи це, ми не робимо заміну екрану iPhone 5, не дивлячись на його дешевизну (скло коштує 1-5$). Наша заміна дисплею iPhone в Одесі за 350 грн, надасть вам висококласне зображення, котре ви так полюбляєте і цінуєте, а також даємо на свої послуги 6 месяців гарантії (в той час як гаратія на нове скло айфона в інших сервисних центрах поширюється не більш, ніж 30 днів гарантії).

Що роблять в «Технарях»

  • безкоштовну діагностику в присутності власника iPhone;
  • негарантійний ремонт iPhone, котрий полягає, в тому числі, в заміні його екрану (дисплею);
  • заміну екрану (дисплею) iPhone 6, 6 pluse;
  • заміну дисплею iPhone 5, 5S, C;
  • заміну екрану (дисплею) iPhone 4, 4S.

Чому в ремонті iPhone «Технарям» немає рівних:

  • всі послуги здійснюють спеціалісти, досвід роботы котрих нараховує декілька років;
  • всі деталі, необхідні для ремонту iPhone, знаходяться на нашому складі – ви дуже швидко отримаєте назад свою виправну техніку;
  • всі сервісні центри (їх вже більше 10 по всій Україні) обладнані банківськими терміналами – вам буде зручно розплатитись картою;
  • на всі послуги «Технарів» розповсюджується гарантія в 6 месяців (деталі-тут)

Доставте свій iPhone в сервісний центр «Технарі», та заберіть його через 45 хвилин (цей строк ремонту стосується 90% випадків). 

ПослугаПристрій
iPhone 4/4SiPhone 5iPhone 5CiPhone 5SiPhone 6iPhone 6 Plus iPhone 6SiPhone 6S Plus iPhone SE
Всі ціни вказані в гривнях з урахуванням запчастин
Діагностика Безкоштовно
Заміна дисплейного модуля 800 1200* 1888 1200* 1800* 3388
6588 8788 1300

*Захисне скло в подарунок, термін дії акційної пропозиції до 31.01.2017

Вас також може зацікавити