Вибір міста: Одеса
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт моніторів Acer в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, фіксована ціна на комплексний ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту монітора складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
3 отзыв
1  2  3  4  5
3 відгука 3 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів Acer в Одесі
4
1  2  3  4  5

Компанія Acer, заснована в 1976 Стэном Ши Чжэньжуном, спочатку мала назву Multitech International. Цікаво, що стартовий капітал фірми, в якій працювало 11 осіб, становив $25 000 – цих грошей вистачило, щоб багатообіцяюча корпорація сконструювала перший в Тайвані комп'ютер, який призначався для експорту. Сьогодні по світу щорічно продаються мільйони комп'ютерів, а монітори Acer входять по популярності в трійку лідерів. При належному зверненні техніка буде безперебійно служити довгі роки. Але якщо з якоїсь непередбаченої випадковості відбулася її поломка, здійснити першокласний ремонт моніторів Acer можна в сервісному центрі «Технарі».

Що таке ремонт моніторів в «Технарях»?

В найбільшій національній мережі сервісних центрів вас звільнять від «профільних» термінів, які стосуються поломок моніторів Acer, і мінімізують переживання з приводу ремонту моніторів. Всі ці хвилювання візьмуть на себе наші техніки, які повернуть виправлений пристрій найближчим часом! Вам не обов'язково вникати в характерні поломки техніки і знати про специфіку їх усунення – напевно, знайдеться більш цікава і зрозуміла для вас тема, а ми займемося тим, чим займаємося останні роки – лагодженням монітора Acer.

Чому в «Технарях» самий класний ремонт моніторів Acer?

- термін ремонту моніторів Acer не перевищує 5 днів в 90% випадках. Майже завжди він проводиться за 1-2 робочих дні.

- гарантійний термін, протягом якого практично напевно ваша техніка не поламається, становить 6 місяців. 

- в Одесі ремонт моніторів Acer можна здійснити в самісінькому центрі міста.

- розплачуйтеся комфортно! У кожному відділенні сервісного центру по ремонту моніторів для вас працюють банківські термінали.

- ремонт моніторів Acer здійснюють висококомпетентні інженери, які працюють тільки з хорошими деталями і на професійному обладнанні! З цієї причини ми не робимо ремонт моніторів на дому.

- на комплексний ремонт моніторів поширюється єдина ціна, яка залежить від діагоналі пристрою. Якщо згоріла одна лампа підсвічування – комплексний ремонт передбачає заміну всіх ламп, якщо перегорів один конденсатор - ми перепаяємо всі конденсатори.

Ось чому має сенс принести техніку в «Технарі»! Зробіть це!

Вас також може зацікавити