Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Прошивка планшету у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів в Україна. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість прошивки 300 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Прошивка планшету у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прошивка планшету у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прошивка планшету у Львові
4
1  2  3  4  5

Перепрошивка планшету у Львові

Планшети – без сумніву, річ зручна! Володарі цих гаджетів обирають, серед інших, через їх незаперечні вигоди: мобільність, зручність, автономність. Але із часом, трапляється так, що планшет вже працює не так швидко як в день придбання. Або операційна система планшету зовсім перестає завантажуватися. Йти і купувати новий – не зовсім доцільно, бо виконавши перепрошивку планшету в сервісному центрі «Технарі» у Львові можна отримати планшет «як новий».

Які причини для перепрошивки?

Будь яка операційна система має 2 користувача: це, власне, ви та ядро самої системи. Засмічення тимчасовими файлами, кешем різних програм, встановлення додатків із сумнівних джерел, випадкові кліки на рекламні оголошення із подальшим встановленням трьох і більше непотрібних програм – всі ці фактори впливають на роботу вашого планшету досить негативно. Перепрошивка андроід – це те, що треба для вдихання другого життя в ваш планшет!

Розглянемо інший сценарій, коли операційна система взагалі не завантажується. Причинами можуть стати:

  • Випадкове втручання в системні файли
  • Діяльність злоякісних додатків
  • Діяльність рекламних оголошень, а точніше тапи по ним
  • Руйнування файлової системи накопичувача
  • Завантаження додатків, що містять віруси

Що робити коли необхідно перепрошити планшет у Львові?

Зателефонуйте в наш контакт-центр, щоб дізнатися графік роботи, орієнтири. Завітайте до нас, та отримайте, практично новий планшет! Наші безсумнівні переваги:

  • Безкоштовне діагностування від 45 хвилин
  • Оплата тільки за результат
  • Гарантія 6 місяців, навіть на програмні роботи
  • Розрахунок будь яким способом: готівка, картка, переказ, розстрочка, безготівка
  • Найбільша національна мережа сервісних центрів
Вас також може зацікавити