Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Встановлення Windows на Mac у Львові

Отримайте детальну
консультацію


Більше 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по налаштуванню комп'ютерної техніки в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.


Вартість програмних робіт від 250 грн.
Виконуємо встановлення та налаштування програм, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Час встановлення від 45 хвилин.
Час проведення програмних рабіт складає від 45 хвилин до 2 днів в 90% випадків.

Гарантія 6 месяців.
Надаємо гарантію 6 месяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або відшкодуємо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Встановлення Windows на Mac у Львові
5
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Встановлення Windows на Mac у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Встановлення Windows на Mac у Львові
4
1  2  3  4  5

Встановлення Windows на Mac у Львові

Послуга з встановлення Windows на Mac у Львові необхідна людям, які бажають йти в ногу з часом, при цьому зберігаючи свої звички. Сучасний і функціональний Mac і звична ОС Windows у такому тандемі, дозволять поєднати їх кращі характеристики для успішної роботи.

Фахівці мультибрендовой мережі сервісних центрів «Технарі» у Львові, обов'язково допоможуть вам у цій ситуації. Якщо залишилися сумніви, наводимо список переваг Windows перед macОЅ:

  • вам не доведеться пристосовуватися і вивчати нові правила використання macOS, адже експлуатація давно відомих програм не викликає труднощів;
  • доступні бухгалтерський пакет «1С – Підприємство», а також «Клієнт – банк», що працює в Internet Explorer;
  • велика кількість комп'ютерних ігор створено для Microsoft Windows, і не розраховане на MacOS.


Переваги установки Windows на Macbook у Львові

Для встановлення Windows на Mac у Львові необхідно звертатися за кваліфікованою допомогою. Фахівці сервісного центру «Технарі» встановлюють тільки ліцензійну операційну систему Windows і гарантують, що проблем в її роботі на вашому Mac не буде. Наші майстри також обов'язково збережуть інформацію після установки Windows, що не завжди під силу користувачам, які ризикують встановлювати дану операційну систему Mac самостійно.

Якщо у вас виникли які - небудь питання щодо даної послуги, задати їх нашим консультантам можна за телефонами гарячої лінії, у чаті сайту, в електронному листуванні або в соцмережах. Ми раді надати будь-яку консультацію щодо встановлення Windows на Mac у Львові абсолютно безкоштовно! А також повідомити приблизну вартість такої установки, графік роботи найближчого пункту прийому і найоптимальніший маршрут.

Приносите свій Apple Mac в сервісний центр «Технарі» у Львові, і ми якісно і швидко допоможемо вам здійснити задумане. У наших висококваліфікованих фахівців є для цього необхідні знання і багатий досвід успішної роботи.

На всі послуги сервісних центрів мультибрандовой національної мережі «Технарі» діє гарантія півроку. Це значно вище, ніж у конкурентів, оскільки ми впевнені в якості нашого сервісу. Пропонуємо переконатися в ньому і вам!

Вас також може зацікавити