Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна екрану телефону у Львові

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість заміни екрану від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
3 отзыв
1  2  3  4  5
3 відгука 3 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна екрану телефону у Львові
4
1  2  3  4  5

Заміна екрану смартфону у Львові

Всі телефони мають схильність до поломок, особливо після механічних пошкоджень. Ремонт смартфону після падіння, найчастіше, включає в себе заміну екрану. Слід зауважити, що екраном може бути сенсорна скло, тачскрін, дисплей. Національна мережа сервісних центрів “Технарі” виконує заміну сенсора, заміну дисплею, заміну дисплейного модулю, ось уже не перший рік. Маєте розбите скло на смартфоні – завітайте до нас і отримайте свій гаджет як новий, вже за кілька днів!

Побився екран. Що потрібно міняти?

Для початку розглянемо, що можна розуміти під словом екран:

  • Сенсор – це плівка з двома осями координат на яку подається дуже невелика напруга, в момент, коли ви натискаєте на нього, ви стаєте провідником напруги і тим самим даєте визначити контролерові сенсору, де відбувся контакт. Як правило сенсор кріпиться на зворотну сторону захисного скла. В деяких випадках при пошкодженні скла, сенсор не працює частково або повністю.
  • Скло – елемент дизайну. Призначення має функція захисту та кріплення сенсору. Разом називається сенсорне скло.
  • Дисплей – це те, що формує зображення. Якщо зображення на смартфоні без спотворень і темних п’ятен – дисплей не потребує заміни. Але, в більшості смартфонів дорожчих за 1500 грн, дисплей міцно склеєний із сенсорним склом та потребує заміни всього дисплейного модулю.

Заміна дисплею чи сенсору у Львові – це справа “Технарів”!

Що ви отримаєте звернувшись до нас?

Ми переконані, що кожен власник смартфону з пошкодженим екраном хоче виконати ремонт телефону швидко, якісно та недорого. Ось які переваги ми можемо запропонувати нашим клієнтам:

  • Безкоштовне діагностування смартфону
  • Знижки, у разі надання двох і більше послуг
  • Оплата тільки тих послуг, що дали результат
  • Гарантійний термін на послуги і запчастини 6 місяців
  • Розрахунок багатьма способами, в т.ч. розстрочка
Вас також може зацікавити