Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна екрану Meizu у Львові

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту смартфонів в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень

Вартість заміни Meizu від 1550 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів будь-якої складності, пропонуємо безпроцентну розстрочку на ремонт

Термін ремонту-від 2 днів
Час лагодження смартфона становить від 2 до 5 днів 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфонів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна екрану Meizu у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану Meizu у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна екрану Meizu у Львові
4
1  2  3  4  5

Заміна екрану Meizu у Львові

Цей бренд з Піднебесної входить у першу десятку світових лідерів виробників смартфонів. Компанія розпочала свій шлях не так давно: з 2003 року Meizu випускала музичні плеєри, а 2009 році випустила свій перший тачфон Meizu M8 з сенсорним екраном і великою зовнішньою схожістю з iPhone. Особливою популярністю смартфони від цієї компанії користуються в Україні. Телефони Meizu регулярно отримують статус «краща купівля» не тільки наші, а й у зарубіжних Інтернет-ресурсів.

Чому Meizu?

Своїм успіхом смартфони Meizu зобов'язані простою формулою: потужні апаратні характеристики, оптимізоване програмне забезпечення власної розробки і, звичайно ж, низька ціна. У всіх сучасних моделях – починаючи з 2013 року використовується безповітряний монтаж сенсорного скла на дисплей. Це дозволяє отримати більш насичений, з кращою передачею кольорів, картинку, а також зменшити товщину смартфона. Що в свою чергу потребує заміни дисплейного модуля при пошкодженні скла.

Ремонт екрану Meizu у Львові – просто і недорого!

Завдяки тісній співпраці з кращими постачальниками запчастин, заміна екрану Meizu пропонується нами з кращої вартості у співвідношенні ціна/гарантія. Гарантія на виконану роботу і екран становить 6 місяців! Стандартний термін виконання ремонту становить від 2 до 5 робочих днів. Якщо з екраном Meizu щось трапиться після заміни – ми усунемо поломку або замінимо його безкоштовно. Також в процесі ремонту екрану Meizu нами виконується повна діагностика пристрою з метою виявлення можливих несправностей, у зв'язку з пошкодженням.

Які смартфони Meizu ми ремонтуємо?

Модельний ряд MEIZU складається з моделей різних діагоналей: від 5 до 5,7 дюйма. Незважаючи на повну ламінацію сенсорного скла, при падінні та інших механічних пошкоджень, йому властиво тріскатися. Ця проблема легко вирішується в мережі сервісних центрів «Технарі»! На сьогоднішній день перелік смартфонів, для яких вартість заміни екрану Meizu фіксована, наступний:

  • MEIZU MX3
  • MEIZU MX4
  • MEIZU MX4 PRO
  • MEIZU M2 NOTE
  • MEIZU M2 MINI
Вас також може зацікавити