Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Прошивка телефону у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість прошивки 250 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прошивка телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прошивка телефону у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Прошивка телефону у Львові
4
1  2  3  4  5

Перепрошивка смартфону у Львові

Смартфони стали невід’ємною частиною нашого життя, ми проводимо багато особистого та робочого часу за смартфоном: перегляд і редагування документів, ігри, спілкування у соцмережах та месенджерах, читання новин і книг, прослуховування музики та перегляд відео. Але з часом наш смартфон стає повільнішим, менш витривалим та й узагалі наштовхує на думку про придбання нового.

Що спричиняє необхідність перепрошивки?

Щодня користуючись смартфоном, ви скоріше за відвідуєте інтернет сайти, завантажуєте нові додатки з магазину програм, оновлюєте уже встановлені додатки. Цими діями операційна система телефону поступово засмічується, що призводить до сповільнення його роботи.

Бувають і серйозніші випадки, коли без перепрошивки смартфону не обійтись: діяльність вірусів, випадкові дії користувача на рекламні оголошення, часткове втручання в системні файли, випадкове форматування накопичувача. Перераховані дії взагалі можуть перешкоджати нормальному завантаження операційної системи. В такому разі не обійтися без перепрошивки смартфону у Львові.

Що робити коли смартфон повільно працює?

Однозначно необхідно звернутися до професіоналів. Сервісний центр “Технарі” у Львові – допоможе вдихнути нове життя у телефон. Завітайте до нас разом із своїм смартфоном – ми заощадимо ваші кошти, вам не доведеться купувати новий телефон! Окрім, цього ми проведемо безкоштовне діагностування вашого смартфону та дамо гарантію 6 місяців на надані послуги! Чекаємо вас у найбільшій мережі сервісних центрів “Технарі”.

Вас також може зацікавити