Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт принтерів у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 175 грн.
Виконуємо ремонт принтерів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 5 днів
Час ремонту принтера складає від 5 до 14 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт принтерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт принтерів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт принтерів у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт принтерів у Львові
4
1  2  3  4  5


Ремонт принтерів у Львові

Принтери на сьогоднішній день щільно увійшли в повсякденне життя. Це давно вже не виключно офісна техніка. Вони стали надійними помічниками, тому їх вихід з ладу може спричинити чимало дискомфорту. Не поспішайте купувати новий принтер, сервісний центр «Технарі» у Львові відремонтує ваш пристрій швидко і за доступною ціною! «Технарі» протягом багатьох років успішно ремонтують принтери таких торгових марок, як Epson, Canon (Canon Pixma), HP, Panasonic, Brother, Xerox, Samsung, KONICA MINOLTA, Oki, Lexmark, Kyocera та інших.

Наші інженери проводять комплексний ремонт принтерів, що гарантує надійну роботу протягом довгих років при дотриманні правил експлуатації. Вартість ремонту, в залежності від пакету послуг, фіксована і доступна широкому колу клієнтів. Звертайтеся в «Технарі» у Львові і переконайтеся, що покупка нового принтера не єдиний вихід з ситуації у випадку поломки вашої техніки!

Ми також пропонуємо послуги з профілактики принтерів, адже своєчасна профілактика – це економія ваших коштів. Наші фахівці безкоштовно консультують власників щодо правил експлуатації принтерів, щоб продовжити їх термін служби, адже не секрет, що основні поломки пов'язані з порушенням цих правил. Кращий ремонт принтерів в «Технарях у Львові передбачає обов'язкову безкоштовну діагностику, яка дозволяє виявити причини поломок, визначити терміни і вартість відновлення.

Кращий сервісний центр по ремонту принтерів у Львові

Ми підтримуємо комунікацію з клієнтом зручним способом, інформуючи його про результати діагностики і ремонту. Тільки отримавши згоду замовника, після обговорення всіх нюансів, наші інженери приступають до роботи. Наші майстри – інженери роблять все можливе, щоб полагодити пристрій без запчастин, і тільки якщо недоцільно ремонтувати деталі, замінюють їх новими. Ми проводимо ремонт на рівні компонентів. Усі комплектуючі й запчастини для ремонту, мережа сервісних центрів «Технарі» закуповує у авторитетних виробників і постачальників. Ремонт з використанням запчастин означає, що ми встановлюємо тільки оригінальні нові деталі!

Сервісні центри «Технарі» укомплектовані самим надійним і сучасним обладнанням для діагностики і ремонту, що дозволяє виконувати роботу в короткий термін. Ми даємо гарантію 6 місяців на всі послуги нашого сервісного центру і всі деталі, які використані в ході робіт. Такий гарантійний термін – найтриваліший на ринку даних послуг. Ми дійсно впевнені в якості нашої роботи і несемо відповідальність за неї на кожному етапі! Оплата робіт можлива будь-яким способом, а також ми пропонуємо розстрочку до 3 місяців! Платите за ремонт частинами без відсотків і комісії!

Мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» - найбільша в Україні. Ми постійно розширюємо асортимент послуг і відкриваємо нові сервісні центри в обласних центрах, великих містах і столиці країни. Більше 10 майстерень відкриті вже сьогодні, тепер раді вітати вас у Львові! Звертайтеся в «Технарі», і ви переконаєтеся, що ремонт принтера може бути доступний кожному клієнту!

Вас також може зацікавити