Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт ноутбуків у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Пропонуємо розстрочку на ремонт.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбуку складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків у Львові
5
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків у Львові
4
1  2  3  4  5


Ноутбуки, або як кажуть в інших країнах лептопи – це найпоширеніші у світі комп’ютери. Вони по праву заробили таку популярність: в ноутбуках поєднана потужність стаціонарних ПК та портативність планшетів. Але завдячуючи своїм перевагам, лептопи схильні ламатися.

Основні несправності ноутбуків:

  • Перегрів. В більшості лептопів встановлено крихітний вентилятор системи охолодження разом із крихітним радіатором системи охолодження. Довготривале навантаження програмами з високими потребами системних ресурсів (ігри, 3d-проектування, монтаж і виробництво HD відео), або перешкоди виводу повітряного потоку можуть спричинити вихід з ладу чіпів системної логіки та чіпу відеоадаптеру. Для уникнення перегріву достатньо слідкувати за інформацією температурних датчиків та робити профілактику апаратної частини (заміна термопасти, чистка і змазування вентилятора) хоча б раз на рік.
  • Потрапляння рідини. Хоча й існують захищені від падінь та потрапляння вологи ноутбуки, більшість із них не захищені від наслідків хазяювання рідини у внутрішніх компонентах. Найчастіше виходять з ладу клавіатури і сенсорні панелі (тачпади), але і материнська плата страждає: ремонт системи живлення, чистка від корозії, заміна підгнивших елементів. Найкращим рішенням після потрапляння рідини в ноутбук буде його вимкнення, зняття акумуляторної батареї та звернення в сервісний центр «Технарі», ми виконаємо ремонт або заміну клавіатури та інші необхідні роботи.
  • Зламані роз’єми. Відсутність контакту між роз’ємом і штекером стає причиною не заряджання, відсутності звукового чи відео сигналу, а також нефункціонуючого LAN-роз’єму.
  • Механічні пошкодження. Розбитий екран замінюється на новий, його відновлення неможливе. А от зламаний корпус для початку можна спробувати відновити і якщо відновлення не допоможе – заміна.

Як відбувається ремонт ноутбуку в Технарях у Львові?

Перш за все ми виконуємо безкоштовну діагностику. Вона дозволяє встановити всі несправності пристрою та скласти калькуляцію ремонту. Після узгодження вартості ремонту з вами, наші інженери з відповідним досвідом роботи і кваліфікацією на сучасному професійному обладнанні виконують ремонт вашого ноутбуку. Якщо для відновлення повної працездатності необхідні запчастини, ми встановлюємо лише нові деталі від перевірених постачальників. Після виконання всіх робіт ви отримуєте гарантію на послуги 6 місяців, а на деталі не менше 180 днів.

Наші переваги:

  • Безкоштовна діагностика
  • Оплата послуг будь-яким способом: готівка, безготівка, банківська карта, розстрочка, банківський переказ.
  • Гарантія на ремонт 6 місяців

Прайс - ремонт та обслуговування ноутбуків

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)

Заміна комплектуючих

Заміна шлейфів Заміна внутрішніх шлейфів 300
Заміна батареї Заміна батареї живлення CMOS 150
Заміна клавіатури Заміна клавіатури та пристроїв управління курсором 150
Заміна клавіатури Заміна клавіатури, де клавіатура являється частиною корпусу 300
Заміна материнської плати Заміна материнської плати 450
Заміна процесора Заміна процесора 300
Заміна системи охолодження Заміна системи охолодження на штатну 300
Заміна системи охолодження Заміна системи охолодження на не штатну 500
Встановлення\заміна Встановлення або заміна, без повного розбирання, CD-DVD, FDD, HDD, RAM 150
Діагностика  Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акта технічного стану 100

Ремонт комплектуючих

Заміна мікросхеми Заміна мікросхеми системної логіки материнської плати (чіпсета), без урахування вартості деталі 950
Термоусадка Термоусадка з перепайкою контактів 950
Заміна відеокарти Заміна мікросхеми інтегрованого відеоадаптера на материнській платі, без урахування вартості деталі 950
Очищення ноутбука Очищення ноутбука від пролитої рідини 500
Ремонт зовнішнього блоку живлення Ремонт зовнішнього блоку живлення (заміна шнура з штекером) 200
Ремонт клавіатури Ремонт клавіатури та пристроїв керування курсором 200
Ремонт конвертора Ремонт системи живлення зовнішнього блоку DC-AC 180
Ремонт охолоджуючого вентилятора Ремонт системи охолодження 500
Ремонт материнської плати "Стандарт" Ремонт материнської плати "Базовий" (заміна звукових роз'ємів, USB, роз'єму живлення і відновлення контактів) 550
Ремонт материнської плати "Експерт" Ремонт материнської плати "Стандарт" (компоненти материнської плати, контролер живлення та регенерація контактів системної логіки) 800
Ремонт\Відновлення шлейфів Ремонт або відновлення внутрішніх шлейфів 500
Видалення пароля BIOS Видалення пароля BIOS 450
Прошивка BIOS Апаратна прошивка BIOS 450

Всі ціни вказані без урахування запчастин, і без урахування ПДВ

Вас також може зацікавити