Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Чистка ноутбуку у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість чистки ноутбука від 300 грн.
Пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт.

Виконуємо профілактику від 45 хвилин.
Час проведення чистки ноутбуку складає 45 хвилин в 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Чистка ноутбуку у Львові
4
1  2  3  4  5

Чому ноутбук гріється?

В сучасних ноутбуках зосереджена немала обчислювальна потужність і хоча з кожним роком вона збільшується, питання нагріву не відходить на задній план. При виконанні інформаційних процесів основними творцями тепла є: центральний процесор, чіпи системної логіки, графічний процесор. Виробниками ноутбуків досягнуто максимальної ефективності систем охолодження для відводу тепла від найгарячіших комплектуючих ноутбуку.

Чому ноутбук забруднюється?

Система охолодження ноутбуку побудована наступним чином: тепло від кристалу чіпу передається через спеціальну термопровідну пасту або резинку на термотрубку, яка в свою чергу впритул підходить до вирізів у корпусі і в кінці має радіаторну структуру яку обдуває вентилятор. Це модель активної системі охолодження, вона є основною, що використовується в ноутбуках. В зв’язку з тим, що вентилятор практично завжди крутиться він затягує пил, шерсть, порохи в середину корпусу.

Чому ноутбуку потрібно робити профілактику?

Забруднення повітряних шляхів охолодження разом із втратою термопасти своїх характеристик у зв’язку з всиханням, призводить до перегріву, через який виходять з ладу ті самі компоненти, що відповідають за обчислювальну потужність. Таким чином виконуючи профілактику хоча б раз на рік, ви економите свої кошти!

Що входить в профілактику ноутбуку в Технарях?

  • Очищення всередині корпусу від пилу
  • Очищення вентилятору від пилу, змазування
  • Видалення старої та нанесення нової термопасти (терморезинки, пластини) на кристали чіпів системної логіки
  • Стрес-тест для перевірки виконаної роботи

Профілактика ноутбука

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Апаратна профілактика Очистка від пилу елементів внутрішної частини корпусу та, при необхідності, змазування  механічних елементів активної системи охолодження. Надання  рекомендацій по догляду та експлуатації ноутбука 300
Програмна профілактика Видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх\пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. Час проведення - вiд 2 годин 250

Вартість вказана без ПДВ

Вас також може зацікавити