Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт відеокарти у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт відеокарт будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт.

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту відеокарти складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокарт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт відеокарти у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт відеокарти у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт відеокарти у Львові
4
1  2  3  4  5

Ремонт відеокарти комп'ютера у Львові

Модуль, який відповідає за обробку зображення і виведення його на екран, називається відеокартою комп'ютера. Потужні сучасні відеокарти дозволяють також активно використовувати комп'ютер для різноманітних ігор. Тому швидкий і якісний ремонт відеокарти комп'ютера, якщо має місце її несправність, дозволяє знову повернути працездатність комп'ютера і насолоджуватися улюбленою грою.

Як вибрати сервісний центр по ремонту відеокарт?

Ремонт відеокарти у Львові можна довірити справжнім професіоналам своєї справи - нашому сервісному центру. «Технарі» – національна мультибрендова мережа сервісних центрів по ремонту відеокарт комп'ютера, яка пропонує свої послуги у великих містах країни, а тепер і у Львові. Ми щодня вдосконалюємо свій сервіс і розширюємо асортимент наших ремонтних послуг, щоб здійснювати якісний ремонт в максимально короткі терміни. На території України відкриті більше 10 наших сервісних центрів з ремонту відеокарт.

Як проявляються поломки відеокарти?

  • на комп'ютері відсутнє зображення;
  • з'являються смуги, крапки та інші артефакти на екрані;
  • монітор довільно відключається,

Слід якомога швидше усунути можливу несправність відеокарти комп'ютера, якщо ви помітили такі дефекти в роботі ПК.

Кращий сервісний центр по ремонту відеокарт у Львові

  • Ми надаємо безкоштовну діагностику та консультації щодо профілактики та правильної експлуатації техніки. За результатами діагностики ми інформуємо клієнта про вартість, терміни ремонту до початку відновлювальних робіт.
  • У нашій мережі діє гарантія 6 місяців на всі послуги і запчастини, необхідні у ході ремонтних робіт. Ми закуповуємо всі деталі та комплектуючі тільки перевірених виробників і постачальників, тому гарантуємо якість ремонту відеокарти у Львові.
  • Оплата послуг наших фахівців можлива готівкою, карткою, і банківським переказом. Сервісні центри «Технарі» оснащені банківським терміналом. Також ми надаємо можливість оплати ремонту частинами, пропонуючи розстрочку до 3х місяців.

Все що потрібно – це принести відеокарту в наш сервісний центр і скористатися якісним першокласним ремонтом відеокарти комп'ютера у Львові за доступною ціною. 

На що варто звернути увагу при ремонті відеокарти?

Ми приймемо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. Так ви економите свій час, оскільки вам не доведеться приносити комплектуючі поштучно, і виключаєте ймовірність пошкоджень під час самостійного розбирання комп'ютера. Наші спеціалісти мають достатній досвід, навички та необхідний інструментарій, щоб проводити необхідну розбирання і складання ПК. Кількість позитивних відгуків говорить про те, що наш сервісний центр виконує дійсно швидко та якісно ремонт відеокарти комп'ютера. Звертайтеся в “Технарі” і ви обов'язково залишитеся задоволені нашою роботою.


Ціна на ремонт відеокарти

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Ремонт відеокарти Ремонт відеокарти 300

Вартість вказана без урахування ПДВ

Вас також може зацікавити