Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт блоку живлення у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні 
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку.

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовноабо повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
3 отзыв
1  2  3  4  5
3 відгука 3 4
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт блоку живлення у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт блоку живлення у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт блоку живлення у Львові
4
1  2  3  4  5

Ремонт комп'ютерних блоків живлення у Львові

Кожен користувач повинен усвідомлювати, що довговічність і якість роботи його комп'ютера на 70% залежать від нього самого. Профілактична чистка, установка захисту від перепадів напруги мережі та бережливе ставлення до комп'ютера, дозволять вам використовувати його протягом тривалого часу. Якщо вам знадобився ремонт блоку живлення комп'ютера, рекомендуємо якомога швидше звертатися в сервісний центр по ремонту блоку живлення комп'ютера у Львові – «Технарі». Ми багато років на ринку даних послуг пропонуємо якісний та швидкий ремонт будь-якої складності. 

Чому варто вибирати «Технарі» сервісний центр по ремонту блока живлення у Львові?

У нас величезний досвід роботи і ми весь час прагнемо надавати сервіс дійсно високого класу за оптимальною ціною. Всі деталі, які використовуються для ремонту, наш сервісний центр по ремонту блоків живлення у Львові закуповує у сертифікованого виробника. До того ж, ми використовуємо всі можливості відремонтувати блок живлення, а не проводити його екстрену заміну, оскільки ремонт обходиться дешевше, ніж установка нового блоку живлення.

Які ознаки поломки блоку живлення?

 • комп'ютер може включитися не з першого разу;
 • сторонній звук під час роботи комп'ютера;
 • відчувається запах горілої проводки, коли комп'ютер працює;
 • миттєве включення і вимикання системного блоку;
 • не відбувається запуск материнської плати.

У цих випадках, швидше за все, ви маєте справу з поломкою блоку живлення комп'ютера. Ми рекомендуємо відразу ж звертатися в сервісний центр по ремонту блока живлення у Львові, оскільки такий ремонт повинен виконуватися кваліфікованими фахівцями. Самостійна робота на усунення неполадок, загрожує опіками, а некваліфікована робота з запобіжниками може спричинити більш серйозні поломки інших елементів комп'ютера. Ремонт своїми руками або звернення до кустарних майстрів, найчастіше обертається великими проблемами. Приносьте свій блок живлення в «Технарі» відразу, і ми позбавимо вас від необхідності платити за свої або чужі помилки.

Умови ремонту блока живлення

Ми рекомендуємо здавати комплектуючі з системним блоком в зборі. Це допоможе виключити поломки інших комплектуючих. Наприклад, причиною збою старту системи можуть бути як поломка блоку живлення, так і несправність материнської плати або відеокарти. Крім того, так ви економите і наш і свій час, оскільки носити комплектуючі поштучно дуже незручно. Але найголовніша перевага в цьому випадку те, що ви уникнете поломок при самостійній розбиранні, які можуть погіршити ситуацію.

«Технарі» завжди раді надати послуги з ремонту вашого блоку живлення у Львові! Звертайтеся в наш сервісний центр, і ви переконаєтеся, що якісний ремонт доступний кожному!

Кращий сервіс по ремонту блока живлення у Львові:

 • обов'язкова безкоштовна діагностика блоку живлення;
 • якісний, швидкий і доступний за ціною ремонт на сучасному і надійному устаткуванні, виконаний висококваліфікованими інженерами, а значить, кращий ремонт блоку живлення у Львові;
 • перевірка відремонтованого пристрою після ремонту;
 • піврічна гарантія на послуги і деталі, які використані для ремонту блока живлення;
 • зручний спосіб оплати наших послуг, а також розстрочка протягом 3х місяців без комісії і переплат для клієнтів Приватбанку;
 • ми постійно розвиваємося і розширюємо свою мультибрандовую мережу сервісних центрів, тому наші послуги надаються в столиці та кількох великих містах країни, а тепер і у Львові!
Вас також може зацікавити