Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт материнської плати у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту комп'ютерівЗручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від  250 грн.
Виконуємо ремонт материнської плати будь-якої складності, пропонуючи безвідсоткову розстрочку.


Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження материнської плати становить від 45 хвилин до 5 днів 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт материнської плативиправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт материнської плати у Львові
4
1  2  3  4  5

Ремонт материнської плати у Львові

Поломка материнської плати виводить з ладу комп'ютер, оскільки материнська плата – це основна платформа для мікросхем і елементів пристрою. Якщо ви стоїте перед вибором, купувати новий комп'ютер, або скористатися послугами з ремонту материнської плати, ми радимо другий варіант. Ремонт обходиться набагато дешевше, крім того, він дозволить вам продовжувати роботу зі своїм звичним комп'ютером. «Технарі» - мережа сервісних центрів по ремонту материнської плати, пропонують свої послуги швидкого ремонту материнської плати у Львові та інших великих містах України. 

Тільки якщо ремонт материнської плати неможливий, ми пропонуємо її замінити. У всіх інших випадках ми прагнемо заощадити ваші кошти. Інженери сервісного центру «Технарі» у Львові, володіють всіма необхідними знаннями і досвідом, щоб швидко і якісно повернути працездатність материнської плати комп'ютера в таких випадках як: здуття конденсаторів, несправність BIOS, перегрів північного і південного мостів, вихід з ладу USB портів.

З цими та іншими проблемами, легко і швидко справляються наші висококваліфіковані майстри. У кожного з них є профільну освіту та великий досвід роботи. Крім того, сервісні центри «Технарі» оснащені за останнім словом техніки сучасним інструментарієм і надійним ремонтним обладнанням. Впевнено перекладайте ваші проблеми на наші плечі, адже ми дійсно любимо свою роботу!

Наші переваги ремонту материнської плати  у Львові:

  • безкоштовна діагностика, за результатами якої з клієнтом обговорюється кожен нюанс щодо майбутнього ремонту, його строків та вартості;
  • ми використовуємо для ремонту тільки запчастини та комплектуючі від сертифікованих виробників. Більшість деталей є у нас в наявності, але якщо необхідно міняти материнську плату, то ми робимо замовлення у її виробника;
  • ремонт здійснюють наші досвідчені фахівці в максимально стислі терміни. Як правило, ремонт займає до 5 днів;
  • після ремонту вся техніка тестується на предмет стабільності в роботі;
  • ми надаємо гарантію на півроку на послуги та запасні частини, необхідні для ремонту;
  • оплата наших послуг можлива будь-яким зручним способом;
  • ви також можете скористатися послугою розстрочки. Для цього необхідно відкрити в карту Приватбанку «Універсальна», сплатити з її допомогою першу частину ремонту, а сума, що залишилася буде зніматися з вашої картки протягом наступних 2-х місяців.

Хочемо попередити, що в роботу і на діагностику ми приймаємо комплектуючі в зборі з системним блоком. Це дозволить уникнути поломок при самостійному розбиранні, а також заощадить ваш час, адже не буде потреби приносити комплектуючі поштучно. І таким чином ми можемо виключити дефекти, викликані іншими комплектуючими.

Звертайтеся в «Технарі» у Львові для ремонту материнської плати комп'ютера, і переконайтеся в тому, що нас не дарма рекомендують як кращий сервіс країни! Фахівці нашого сервісного центру – справжні професіонали своєї справи!

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 250
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 400

Вартість вказана без урахування ПДВ

Вас також може зацікавити