Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт фотоапаратів у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту фотоапарата складає 

від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень 


Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 відгуків)
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів у Львові
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів у Львові
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів у Львові
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Ціни на ремонт фотоапаратів

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)

Дзеркальні/Superzoom/Системні фотоапарати

Модульний ремонт без урахування запчастин Заміна дефектного модуля (живлення, спалах, фокусування) 600
Профілактичні роботи Чищення контактних з'єднань і шлейфів (видалення пилу, піску) 500
Ремонт материнської плати Заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 500
Чистка матриці Видалення пилу, слідів 300
Відновлення шлейфу Відновлення шлейфу 600
Ремонт корпусу Ремонт механічних пошкоджень корпусу 600
Ремонт об'єктива Ремонт об'єктива без урахування вартості запчастин 600

Любительський фотоапарат

Модульний ремонт без урахування запчастин Заміна дефектного модуля (живлення, спалах, фокусування) 200
Профілактичні роботи (без розбирання об'єктива) Чищення контактних з'єднань і шлейфів (від окислів) 250
Розбирання (чистка) об'єктива, оптичний зум Розбирання і чищення механічних вузлів об'єктива (видалення пилу, піску) 300
Ремонт материнської плати Заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок  300
Ремонт об'єктива Відновлення механічних пошкоджень (шторки, барабани) 300
Відновлення шлейфу Відновлення шлейфу 300
Ремонт корпусу Ремонт механічних пошкоджень корпусу 300

Вартість вказана без урахування ПДВ

Ремонт фотоапаратів у Львові

Не дивлячись на широке розповсюдження смартфонів з камерами, фотоапаратами користується велика кількість людей. Фотоапарати бувають різні: від початкових «мильниць» до професійних «дзеркалок» зі змінною оптикою. Як і інша техніка фотоапарати не застраховані від несправностей, ми виконуємо ремонт фотоапаратів у Львові таких виробників:

 • Canon
 • Nikon
 • Kodak
 • Samsung
 • Pentax
 • Leica
 • LG
 • Olympus
 • Sony
 • Panasonic
 • Fujifilm
 • Casio

Маючи фотоапарат іншого виробника зателефонуйте в наш контакт-центр для консультації. Звертаємо вашу увагу, що ми не проводимо діагностику чи ремонт плівкових фотоапаратів.

Безкоштовна діагностика фотоапарату у Львові

Більшість несправностей фотоапаратів є типовими: це механічні пошкодження після падіння, заклинювання об’єктиву, потрапляння рідини в корпус. Всі ці поломки виправляють наші досвідчені інженери. Але інколи трапляється так, що у фотоапараті є приховані несправності. Для того, щоб їх виявити ми проводимо діагностику. Вона дозволяє заздалегідь, до початку ремонту скласти вартість ремонту.

Гарантія якісного ремонту у Львові

На ринку сервісних послуг ми працюємо з 2009 року. За цей час ми зібрали команду професіоналів: інженери, менеджери, постачальники. Ми встановлюємо лише нові запчастини, а після ремонту повертаємо клієнтові несправні деталі, що були замінені. Будьте певні, що ваша техніка буде працювати добре після ремонту, адже гарантія на послуги та запчастини складе 6 місяців. Якщо, впродовж гарантійного терміну виявиться неякісна деталь, або недбалий – ми виправимо це безкоштовно, або повернемо вам 100% коштів за ремонт.

Де нас знайти?

Наша мережа сервісних центів «Технарі» постійно збільшується. Зараз у Львові працює відділення за адресою: вулиця Шептицьких 25. Ми розташовані біля Львівської політехніки. Щоб дізнатися детальне місцерозташування, орієнтири, години роботи зателефонуйте до нашого контакт-центру за телефонами (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909, 0-800-300-909, або напишіть нам на сайті. Чекаємо на вас!

Вас також може зацікавити