Вибір міста: Львів
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 0800 300-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Ремонт навушників у Львові

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту навушників в Україні Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 100 грн.
Виконуємо ремонт навушників будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту навушників складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт навушників, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт навушників у Львові
5
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт навушників у Львові
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт навушників у Львові
4
1  2  3  4  5

Ремонт навушників у Львові

З допомогою фахівців сервісного центру «Технарі» - це швидко, просто і недорого! Ми – кращі на ринку ремонтних послуг. Судіть самі! Мультибрендова національна мережа сервісних центрів «Технарі» налічує більше 10 сучасних центрів по всій країні. Ми розширюємося і відкриваємо свої майстерні у великих містах і столиці України, і, протягом всього періоду роботи, надаємо послуги з ремонту будь-якої складності!

Діагностика поломок в нашій мережі безкоштовна! За її результатами ми інформуємо клієнта про вартість робіт і їх терміни. Наші сервісні центри укомплектовані надійним і сучасним діагностичним обладнанням та інструментами, що дозволяє надавати послуги швидко та якісно!

Наш колектив – це команда професіоналів, які не тільки мають профільну освіту, сертифікати, досвід роботи і високу кваліфікацію, але і люблять свою роботу, і знають про якісний сервіс все! Інженери – технарі здійснюють якісний ремонт навушників, а також штекерів навушників у Львові, використовуючи лише оригінальні запчастини. Необхідна модифікація навушників? В цьому теж допоможуть наші майстри.

Після ремонту вся техніка тестується, і «Технарі» обов'язково дають гарантію 6 місяців на роботу і замінені під час ремонту деталі. Це вище, ніж у наших конкурентів, оскільки ми хочемо продемонструвати, що несемо відповідальність за свої послуги. Наші співробітники дають рекомендації щодо правил експлуатації техніки безкоштовно. Прислухайтеся до їхніх порад, і ви зможете насолоджуватися безперебійною роботою пристрою впродовж тривалого часу. Вони розкажуть про основні відмінності кутових і прямих штекерів, спірального або прямого проводу. Вибір тільки за вами!

Оплата послуг можлива карткою, готівкою, переказом на розрахунковий рахунок, а також в сервісному центрі «Технарі» у Львові можна скористатися розстрочкою. Отримайте справний пристрій вже сьогодні, а оплату вартості його ремонту вносите протягом 3х місяців! Ми добре знаємо, що таке якісний звук, тому зробимо все, щоб ваші навушники працювали в повну силу. Ми успішно ремонтуємо навушники таких брендів:

  • Apple EarPods;
  • Koss;
  • Akg;
  • Sennheiser;
  • Monster Beat (Monsterbeat by Dre)
  • Sony і інших виробників.

    Поверніть своїм навушникам ідеальне звучання з «Технарями»! Приносьте їх у наш сервісний центр по ремонту навушників у Львові, і ви переконаєтеся, що навіть після ремонту можна насолоджуватися прекрасним звуком!

  • Вас також може зацікавити